Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy jó parfüm vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy jó parfüm vagy egy jó AXE?

Figyelt kérdés

Lányok (lehetőleg tinik), szerintetek melyik vonzóbb egy parfüm vagy csokis AXE? Ha parfüm akkor pls, ha tudtok írjatok, hogy milyen.

Köszi előre is.



2012. aug. 12. 20:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi, Delusion. Az 1milliont ,,kóstoltam" (apunak van ilyenje), de nekem túl tömény volt.
2012. aug. 14. 09:25
 12/13 anonim ***** válasza:

delusion - Ez nekem is meglepő, hogy valaki ezen az oldalon ismeri az ilyesmit. SŐT inkább ,hogy egyáltalán valaki tudja mi a jó :D Mert őszintén szólva nem sok emberrel találkoztam aki igazi parfümöt használ. Pedig ismerek egy két pénzesebbet sőt tényleg olyat akinek semmibe nem kerülne mondjuk egy sublime vanille hetente új dobozzal de azt se tudja mi fán terem. Azért ez valamilyen szinten az igényességet is mutatja. Bár az tény ,hogy a legtöbb embernek nincs erre pénze.

Én most épp egy aventusra spórolok...Mivel kifogytam , addig is D&G the One-t használok ami AZÉRT MÉGSEM CSOKIS AXE... De szerintem az egyik legjobb olcsó parfüm amit így drogériákba lehet kapni, tényleg egész jó illata van , én ezt ajánlom. Pedig Eucris-t akartam kipróbálni mivel az volt még elég olcsó de sajnos nem kaptam sehol.

2012. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 delusion ***** válasza:

Igen, azt elfelejtettem beleírni az előző üzenetembe, hogy valószínűleg te is meg lehetsz lepődve. :D


Trumperéknek lenyűgöző produkcióik vannak, Eucrisre nagyon, nagyon régóta vágyok...ráadásul igen, az áruk se Amouage/Creed vonalú...utóbbi nagyon nagyot emelt nemrég. Neroliban nézted már? Mondjuk gondolom igen, meg lényegtelen is, mert a webshop alapján nem kapható. Pedig elég jó cucc, én nagyon szeretem az orromnak kihívást jelentő, érdekes, különleges illatokat (pl. Kouros - civet/pisi, Bvlgari Black - "égő gumi", Dzing! - "cirkusz"). Mármint nem tudom, hogy "nehéz" illatnak minősül-e, de sokan ajánlották már ilyen téren.


Nekem a The One egyik flanker-jéhez, a The One Gentleman-hez volt szerencsém. Eszméletlen illat, könyörög azért, hogy zakóban lépjek ki az utcára. :D Az én bőrömön sajnos nem túl tartós, úgyhogy leginkább csak otthon tudom használni. Pedig nagyon jól meg van benne komponálva a vanília és a bors...


Aventus az jó beruházás lesz... :) Timbuktura gyűjtök épp, de egyetemistaként elég nagy sz*pás ez a hobbi... :D

2012. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!