Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szépnek mondanak, velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépnek mondanak, velem mégsem akar járni senki. Most tényleg bennem van a baj?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm akivel mindent megosztok, mindnet megbeszélünk, és ő is ugyanigy van velem. Csak ő sokkal szeb nálam és utána futnak a pasik..:(

Viszont sokak szerint én nem vagyok ronda mindenki azt mondja szép vagyok még fiuk is mondták, de velem mégsem akar járni senki. illetve most akar 2 is de pont az akit szeretnék, az nem jön össze. Ez miért van?:'(((:((

Segitsetek kérlek, köszönöm:(


2008. júl. 11. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

"Ami nem lehet a tiéd, mindig az kell. Neked ez a kereszted, a sorsod, ami hajt. De ha megkaptad, már nem érdekel, ott rohad a szemétdombon majd."


Ismered ezt a számot? Nagyon igaz...mindenkivel így van. Ami nem lehet az kéne ami meg van az meg le van tojva. Próbálkozni, próbálkozni, próbálkozni és majdcsak összejön valami.

2008. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen ismerem:)) (Depresszió xD)

Sokat probálkozom, máshogy öltözöm, ugymond kicsit kihivóbban de nem nagyon:)

Probálok mindenkivel kedvesebb lenni főőleg fiukkal de midenki a barátnőmre hajt:((

2008. júl. 11. 12:56
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Depresszió:D
2008. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát az... :D xD
2008. júl. 11. 12:59
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarok elszakadni XD

Amugy meg velem is ez van, zavar nagyon, de most mit lehet csinálni. Mint ahogy az első válaszoló is mondta probálkozz, "nyomulj" (de finoman, nem kell túlzásokba esni) a fiura, és akkor még sikered is lehet.

Sok sikert :D

2008. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
barátnőddel beszéltél erről?mit mond?
2008. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha tényleg ez zavar a dologban hogy ugyan már mindenki a barátnődre hajt téged meg észre sem vesz, akkor most játszd azt hogy légy önmagad, nem vagy összenőve a barátnőddel, tehát el lehet menni egyedül is pasizni, és ha nincs másvalaki zavaró tényező ott akkor nyilván csak téged fognak észrevenni, és hamarosan összejön valami! Nem értem miért van az hogy egyesek képtelenek elszakadni a "legjobb valakijüktől" mikor látják hogy visszafogják vele a saját egyéniségüket?! Szóval ideje a kibontakozásnak!
2008. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Azért annyira nemvagyok képtelen elszakadni tőle, demost menjek oda hogy hallod haggyá má élni elveszed tőlem a pasikat?XDXD:D:D

mondjuk ez igaz.....ha elmegyünk 1x strandra azon gondolkodunk hogy majd vmi pasit találunk, neki lesz is de vagy 5 rákattan, nekem meg senki...

am ez 1ik kérédésre válaszolva még nem mondta meg a barátnőmnek:D

2008. júl. 11. 13:17
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
ne is mond meg a baratnodnek......mert ugy fogja erezni h o mar akkor mindent megkaphat....ne szolj neki mert majd "le fog nezni" vagy sajnalni fog
2008. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Mindig lesz nálad szebb... Ezen nem érdemes vetélkedni vele, ő nem tehet a szépségéről. A fiúk meg fiatalon csordaszellemben hajtanak a lányokra, aki a többségnek tetszik, az nekik is, mert az a menő.:( Na meg a lány viselkedésétől is függ. Vannak olyan lányok, akik valahogy úgy viselkednek, hogy ezzel mintha "hitegetnék" a srácokat, hogy még talán lehet közöttük valami...

Szerintem próbálj izgalmas, érdekes, jó fej lenni, ez a külsőddel együtt (mert azt írod, jól nézel ki) biztosan bejön! Engem mindig "második pillantásra" vettek csak igazán észre, de akkor azok a fiúk nagyon..!!

Azmeg, hogy nem mindig azok akarnak veled lenni, akik tetszenek, mindig így lesz, egyszer majd csak kölcsönös lesz a dolog valakivel, várd meg.

2008. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!