Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek miért ítélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért ítélnek ránézésből? Nem is ismer, hogy belül milyen ember vagyok. Ha már vkinek nem jön be a külső, miért nem akarja megismerni belülről?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Felszínes. De engem is érdekelne egy konkrét válasz, mondjuk egy nőtől.
2012. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a külső is fontos eleme egy kapcsolatnak. Még a barátaim, családom iránt is érzek valamennyi vonzalmat a külsejükhöz. Magyarán szépnek tartom őket, vagy legalábbis látom rajtuk azt ami szép. A kapcsolatok így működnek. Nem lehet irányítani. Ösztönös dolog, hogy ahhoz vonzódunk aki szimpatikus. Még szerencse, hogy van pár milliárd ember a földön és mindenki máshoz vonzódik.
2012. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

mert ha ribis a külső, ribis a belső.

az vagy amit megeszel.

teljesen mindegy, hogy milyen a belsőd, ha a küldőd szar...lőttek az egésznek.

senkit sem fog érdekelni, hogy mit érzel belül...

2012. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A külsőd egyfajta információt ad a génjeidről. Minél szebb valaki annál egészségesebb és annál jobb géneket feltételez. Úgy vagyunk kódolva, hogy első körben a jó génálomlányú nyerjen. Aztán jönnek a társadalmi megítélések.


Én ezt sokszor ki is használom. Ha kérnek képet tőlem neten, akkor mindig a középsulist küldöm el, amin még kövér vagyok. Így ha a képcsere után azt mondja a srác, hogy köszi többet ne belőlem, akkor hagyom. Így jól ki tudom szűrni az embereket. Hogy ki az akinek a külsőség fontosabb.

2012. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Plusz még: hiába tökéletes valakinek a jelleme, ha nem bírok ránézni beszélgetés közben mert annyira nem tetszik (nem mondom, hogy ronda, csak az én ízlésemmel nem egyezik). És szerintem akárhogy tagadnád, ezzel te is így vagy. Te is olyan embert keresel külsőre aki tetszik. Miért kéne beérni félsikerrel ha találhatunk oylat is aki külsőre meg belsőre is jó?
2012. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximum barátként,ismerősként meglehet ismerni egy olyan embert,aki nem tetszik külsőre.De én speciel azt nem tudom elképzelni, hogy olyannal barátkozzak,aki nagyon taszít már külsőre.Volt sima barátom,akinek a külseje annyira taszított, hogy a belsejétől is valahogy megundorodtam.(mármint haver)
2012. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden ember ilyen. Nem tudod kikapcsolni az előítélteidet, akármennyire is akarod. Ha végigmész az utcán és ránézel vkire, azonnal beugrik vmi. "De kedves arca van", "Ez mekkora ribanc lehet", "Biztos egy nagyképű p.cs".

Ha vki nagyon taszít, akkor nem fogsz neki még csak esélyt sem adni.

Én alapvetően olyan vagyok, hogy bár vannak előítéleteim, ahogy mindenkinek, de próbálom megismerni az embereket. A legtöbb barátom/barátnőm először nem volt szimpatikus, aztán megkedveltem őket.

De vannak olyanok, akik tényleg annyira taszítanak már elsőre, hogy nem tudok rajta túllépni, és nem is akarom megismerni. Nem feltétlen a külseje miatt, lehet a mozdulatai vagy épp a viselkedése miatt.

2012. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Egy szó:felszínesség!

A felszínes emberek a külsőségekből ítélnek.

2012. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felszínes,csak mindenhol arról lehet olvasni meg hallani,h csak a külső számít!Gondolom ez nála is így lehet,mint minden embernél!
2012. máj. 12. 22:42
 10/10 anonim ***** válasza:

"A belső a fontos, nem a külső" - Na ez egy akkora maszlag. Álszent emberek takaróznak vele, valójában mindkettő fontos. Van aki azt mondja a külső csak annyira, hogy a kezdeti szimpátiáját felélessze az adott ember felé, van akinek a külső egyenesen fontosabb, mint a belső értékek. De az biztos, hogy minden embernek számít valamilyen mértékig a külső is.

Számomra egyformán fontos a külső és a belső. Éppúgy nem tudom elképzelni, hogy olyan férfival legyek, aki nem vonz fizikailag, szexuálisan, mint egy olyan férfival, aki külsőre vonz, de intelligenciája, gondolkodásmódja, belső értékei, elvei, nem egyeznek vagy legalábbis hasonlítanak az enyémekhez. Itt szögezném le, hogy tisztában vagyok vele, hogy nincs tökéletes férfi, sem tökéletes nő. De hiszem, hogy mindenki számára van tökéletes nő vagy férfi a világban valahol. Valaki, aki az összes többi embernek éppolyan tökéletlen mint akárki más, de neki ő a tökéletes. Teljesen normális dolog, hogy az emberek törekszenek megtalálni ezt a személyt.

Hogy a konkrét kérdésre is válaszoljak, tehát hogy ha valaki nem jön be külsőre, akkor belsőre miért nem akarom megismerni, azért mert tudom nincs értelme. Illetve van értelme, ha tisztázzuk, hogy nem úgy érdeklődőm iránta, ahogy ő közelített kezdetben, akkor utána szívesen megismerem, mert szeretek új embereket megismerni, új kapcsolatokat kialakítani. De ez csak akkor megy, ha látom, hogy az illető megértette, hogy mint férfi nincs esélye nálam, mert ha nem, akkor csak bántanám hosszú távon és ezt nem akarom. De én tudom magamról, hogy ha valaki nem vonz külsőre, akkor nem tudok rá férfiként nézni, persze ettől ő még lehet, hogy nagyon is férfi, nem azt mondom, hogy nem az, csak számomra nem több mint barát. A barátság pedig nem nemfüggő. Szóval, ha nem vonz, akkor nem tudok vele elképzelni férfi-nő kapcsolatot. Illetve tapasztalatból azt is tudom magamról, hogy akinél elsőre nem éreztem a vonzalmat, annál később sem alakult ki. Volt, hogy összebarátkoztunk, jófej volt, de fizikai vonzalmat ettől még nem kezdtem el érezni, továbbra is csak barátságot éreztem. Éppen ezért nem látom értelmét, hogy hitegessem az adott pasit, ha én tudom, hogy nem lesz belőle részemről semmi. Így nem is teszem ezt.

2012. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!