Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megtudják, hogy van pasim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudják, hogy van pasim, akkor már nem is barátkoznak velem. Miért? Mit tegyek, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

Van barátom 2 éve,és nagyon szeretem. Most megyek egyetemre,és félek,nem lesznek barátaim. Mindig is a fiúkkal barátkoztam,velük jobban szót értek. Viszont mióta van pasim,azóta bármilyen fiúval megismerkedek,elhülyülünk,haverkodunk,és mikor megtudja hogy van pasim,akkor utána szépen lassan lelép... :(

Miért nem tud egy pasi csak simán a barátom,haverom lenni?

19/L


2012. aug. 18. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert olyan, hogy fiú-lány barátság nagyon ritkán van csak. Te egy pina vagy nem több, akivel röhögcsélnek meg mittudomén. De nem értem mi olyan nehéz ebben..
2012. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Azok nem igazi barátok, csak megakartak volna dugni téged, csak megtudták hogy van pasid...
2012. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mert nem barátkozni akarnak.
2012. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem is vannak haverjaim, akik sokat keresnek, együtt nyaralunk stb, de érdekes, akárhányszor bepasizok, ők szép lassan elcsordogálnak mellőlem, ha esetleg szakítok akkor visszatalálnak és újra felveszik a kapcsolatot velem.

evvel nekem is tele van a hócipőm. egyszer már rákérdezek, de most épp szingli vagyok, megint jól elvagyunk

és nem... nem csak egy pina vagyok nekik, ugyanúgy csajoznak mellette meg minden, engem meg egyszerűen elszórakoztatnak, elhülyülünk minden intim dolog nélkül

21L

2012. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Na látod, ilyennel nálam nem volna problémád, attól h lány vagy és van fiúd, én ilyenből nem csinálnék problémát és simán haverkodhatnánk, mert tudok különbséget tenni lánnyal való barátság és szerelem között. :)

A kérdésre válaszolva...ez ellen nem igazán lehet tenni, mert amig haverkodnak veled, megismernek egy idő után bizonyára elkezdenek többet érezni...csak azokkal megy az ilyesmi akik különbséget tudnak tenni a kettő között, valamint bizonyára majd akadnak lányok is akikkel jóba lehetsz. :) Nem kell parázni. :D 17/f

2012. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kettesnek igaza van. tök mázli, hogy az ilyen emberek maguktól eltakarodnak az életedből :)
2012. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

barátkozz melegekkel


problem ?:D

2012. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Miért nem tud egy pasi csak simán a barátom,haverom lenni?"


Mert legtöbbünk nem havert keres hanem barátnőt. És barátnő-keresésnél egy lányhaver csak felesleges kitérőnek, idő- és energiapocsékolásnak tűnik (azért írom azt hogy tűnik mert az egyiküknek se jut eszébe hogy pl. te vajon hány potenciális barátnőjelöltnek tudnád őket bemutatni).

2012. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ez miért baj? Értem, hogy szeretnél szimplán csak barátkozni, de szerintem nem baj, hogy nem ragadnak le melletted. Miért kötelező pont fiúkkal barátkozni? Ezek szerint te futsz utánuk. Azért barátkozol velük, mert szót értesz velük. Most nem értesz velük szót mivel lelépnek erre mégis. Próbálj meg lányokkal is barátkozni. Ne legyen már kötelező a fiúk.
2012. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, de ezen kívül olyan is lehet, hogy nem akarnak komplikációt, féltékenységet a párod részéről, stb.

Ha valaki foglalt azzal már nem viselkednek annyira szabadon, nehogy esetleg akár a nő, akár a pasija félreértse, és azt higgye, hogy többet akar.

2012. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!