Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme még remélni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még remélni, hogy vannak egyedülálló rendes, alacsony lányok is manapság?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam több fiútól is, hogy épp az aranyos, bájos, alacsony, cuki lányok a legrosszabbak jellemre, folyton megcsalják a pasijukat és elviselhetetlenek személyiségre is egy kapcsolatban. Mivel alacsony fiú vagyok, nekem nncs más választásom mint alacsony lányoknál próbálkozni, de eddig tényleg azt tapasztalom én is, amiket hallottam. :S

2012. aug. 21. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem haltak ki...
2012. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány cm magas vagy?
2012. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van még értelme remélni. Itt vagyok én. Nem éppen alacsony, rendesnek rendes vagyok, nem is vagyok az a kimondott lány, inkább fiúnak nevezném magam, de hogy egyedülálló vagyok, az hétszentség. XD

Igen, vannak még, nem is kevesen, és ők is ugyanitt sírnak, hogy van e még rendes srác a világon. :D 17/F

2012. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

NE ÁLTALÁNOSÍTS! Annyira gáz amikor valaki egy kalap alá vesz mindenkit. Különben meg, ezzel is csak magaddal bäszol ki.


És az aranyos, bájos, alacsony lányok között is vannak ilyenek-olyanok. Hogy lehet a külső alapján megítélni a belsőt? Ez totál szánalmas kijelentés volt, már bocs :) That's all

2012. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

3-as nak 4-esnek igaza van

Én alacsony vagyok 158 cm pontosan és normális:D persze ide hiába írom,ha úgysem ismersz:)


20/L

2012. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én pontosan 165cm magas vagyok. Még leírni is szégyen, amikor egy férfi 175-180cm-től kezdődik állítólaga lányoknál. Ezt sem én találtam ki, de lehet igazság alapja, mert sok lány úgy néz rám, mint egy szörnyre, pedig direkt alacsonyaknál próbálkozom, akik többnyire olyan magasak, mint én.
2012. aug. 22. 00:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Alacsony lányok is odalehetnek a magas pasikért.:D
2012. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy te szörny.Te! Micsoda butaság ez.:)
2012. aug. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

én egyedülálló vagyok..:D 163 cm:D néha vannak napjaim amikor kibírhatatlan vagyok.:D de azért el lehet viselni.:D ne búsulj nem olyan nagy cucc h alacsony vagy,aki szeretni fog azt nem fogja érdekelni.Ne keresd a szerelmet meg a kapcsolatot...majd megtalál az téged :)

16/L

2012. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig egy alacsony srác sokkal izmosabbnak tűnik.
2012. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!