Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjuk biztosan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjuk biztosan hogy az interneten keresztül megismert embernek mennyire komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés
Ehhez elég a sok idő hogy megismerjük? Végül is ha az ember nem csak videózik hanem ír is olyan dolgokat is elmer mondani vagy kérdezni amit élőben videóban nem.Mert szerintem nem elég ahhoz hogy látszódik a szemében hogy oda van értem már több mint 1 éve.

2012. aug. 22. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én csak azt tudom neked írni hogy a puding próbája az evés. Figyelj szerintem próbáld meg és úgy is ki fogod érezni róla hogy most kefélni akar vagy tényleg járni akar veled.
2012. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

több mint egy éve nem találkoztatok?...ott valami sántikálgat

2012. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az az egy ev az tenyleg furan sok.
2012. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nincs pénze másik országból átutazni, meg van már beszélve hogy én utazom át gyerekestül.
2012. aug. 22. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyerekeket feltétlen add le mamánál, tesónál vagy valakinél! Ez szóljon rólatok és ismerjétek meg személyesen, közelebbről is egymást. Feltétlen hagyd ott valahol a gyerkőcöket.
2012. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de durva...
2012. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!