Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy önbizalom hiányos fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önbizalom hiányos fiú hogy szerezzen csajt?

Figyelt kérdés

19 vagyok.humoros.jóképű.

Az egyetlen gond az az hogy nincs sok önbizalmam így ha egy lány szemezni akar velem én elkapom a fejem stb...

Sajnos ez reflex már nálam.

Nem is merek odamenni lányokhoz sehol. Utcán, buliban...


Hogyan szerezhetnék több önbizalmat?


2012. aug. 22. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
verj össze valakit
2012. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Slukk ***** válasza:
Hát ha önbizalmat akarsz,akkor próbálj meg valami hobbit vagy kedvedre valót csinálni,amiben örömödet leled,érj el sikereket,még ha kicsiket is,innentől kezdve lehet építgetni a dolgot.
2012. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és ilyen is maradok és utálom az egoista embereket. Szerintem én vagyok a normális a többi egoista paraszt, de hogy mire föl azt nem tudom.
2012. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a cipőben vagyok...amit írtál szóról szóra rám is igaz (még a kor is xD) nos...én se vagyok nagy csajozó...2 lehetőséget tudok mondani 1. alkohol...1ből több a bátorság, és összejöhet...bár eddig nekem csóknál több így nem jött össze... 2. netes ismerkedés...már 2 barátnőm volt netről...könnyebben ismerkedtem velük, és mire találkoztunk már megkedveltek annyira h ne legyen gáz, és talán te is nyugisabb vagy ha már ismered, meg tudod h kedvel :)
2012. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Építsd fel álmaid lakhelyét, szerezd meg álmaid kocsiját!

Esetleg, ha ez nem menne: unikum+sör!

2012. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!