Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan alacsony, vékony pasi, aki igazi PUA és nagyon jól tud csajozni? De olyan alacsony, vékony alkatú srác, akinek megy a csajozás? Ha igen, tudnátok nekem segíteni, hasznos tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Én nem tudom elhinni, hogy egy 170cm alatti, vasággyal 40kg-ós srácnak lehet barátnője és tud csajozni úgy igazán, ezért kéne egy kis támogatás, ösztönzés, ha mégis lenne ilyen srác( amit én kétlek, mert a lányok hatalmas igényeinek lehetetlen megfelelni, ha nem vagy magas és testes vagy izmos legalább). Én csak 165cm vagyok és alig haladom meg az 50kg-ót. Ilyen testben átok élni is amúgy. Persze ritka, aki ilyen peches. A többség legalább 175-180cm és jóval súlyosabb fiúként.

2012. aug. 23. 20:52
1 2
 11/19 Lifeishard ***** válasza:
... most már, helyesebben, Kedves 8-as Válaszoló... :)
2012. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Én is elég alacsony vagyok és nem mondanám magam valami testesnek ettől függetlenül már sok barátnőm volt. Mi lenne ha ahelyett, hogy itt lógsz a gép előtt elmennél valahova és beszélgetnél pár csajjal? Talán segítene a helyzeten...
2012. aug. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ki jön el velem? bp
2012. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Nándi 13 válasza:
Én én alkalmos vagyok rá.!!! 170cm,kb 47kg.. Na??
2012. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
mire v alkalmas?
2012. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Nándi 13 válasza:
Azt kérte támogassam. XDDDDDD CSAK VICCELTEM!!!!!
2012. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Szia! Az izomtalanságra a gyógyír a gyúrás és tömegnövelő, na és persze a rendszeresség! A magaságoddal nem tudsz mit kezdeni, de...! Gondolj bele, hogy mennyi alacsony nő van a világon, biztos találsz számodra ideális partnert! Legyen önbizalmad, ez a legfontosabb! Gondolj arra,hogy kis ember nagy bottal jár! Lol. Remélem tudtam segíteni
2012. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezredszer is leírom: hiába van sok alacsony nő, ha ők is mind magas pasira vágynak.
2012. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

volt egy ilyen ismerősöm,minden barátnője magasabb volt.

Mondjuk őrült is volt nem csak alacsony és gebe.De ez végülis előnyére vált bárkivel szemben megvédte a csaját,és eléggé gavallér is volt.

szóval nem lehetetlen a helyzeted,csak problémás.

2012. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!