Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi ideges láthatóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ideges láthatóan ideges lesz, mikor észreveszi, hogy "messziről" nézem őt az mit jelenthet? Ő is sokat bámul engem.21/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

miért lenne ideges?izgatott inkább

tetszel neki

2012. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úgy veszem észre, hogy ideges lesz, mintha még "fejeket is vágna" mikor félrenéz. De az is érdekes, hogy ő tudk tartani az én tekintetem, én nem az övét :)
2012. aug. 24. 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ideges lesz az nem biztos, hogy pozitív. Ha tetszel neki lehet, hogy zavarban van, ha ránézel, de az nem egyenlő az idegességgel. Képeket vág és elfordítja a fejét??? Hát ez nem túl jó. Szerintem vagy haragszik rá valami miatt vagy szimplán idegesíti, hogy nézed, mert nem jössz be neki.
2012. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De akkor ő miért néz engem, ha nem jövök be neki? Meg mondta már többször, hogy jòl nézek ki (vagy vmi ilyesmit), meg azt is, hogy kedvel engem. És ő kezdte annó a "szemezést", és én akkor figyeltem fel rá.
2012. aug. 24. 16:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor én se értem...Mert ezek alapján, amit írtál nem így kéne reagálnia. És az nem lehet, hogy haragszik valami miatt. Vagy eddig is képeket vágott meg ilyenek? Lehet, hogy csak az arcizma ráng akkor szegénynek...:D
2012. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nálam is ugyanez a helyzet kb. Bár nálam a pasi nem vág képeket. De engem néz, van, hogy szemezünk órán...Így megy ez már régóta mégse történt semmi. Tudod mit kell csinálni? Letojni az egészet, aki ilyen hülye, az vessen magára. Nehogy mi nők könyörögjünk már a pasiknak. Majd te is találsz egy normális pasit, aki igazán értékel és nem az arckifejezését kell elemzgetned egy idiótának, aki maga se tudja, hogy mit akar. Ha tetszem neki, akkor szerezzen meg, ha meg nem, akkor hagyjon békén, nem? Szerintem a kettő között nincs átmenet, hát ennyi, én már meguntam ezt.
2012. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy 21/L. :D
2012. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: de jó fej vagy , igazad van :)))

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam.. szóval úgy értem, hogy fölrántja a szemöldökét, sóhajt egy nagyot, mozgatja furin a száját ilyenek :D Néha még takarásba is lép a nézésem elől..

2012. aug. 24. 17:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Örülök, ha tetszett a válaszom.:) Csak az a baj, hogy mérgemben mondtam, de ha majd meglátom, akkor úgyis elolvadok tőle. :D De ennek ellenére tényleg elhatároztam, hogy én több időt nem szánok rá. Amúgy az alapján, amit utoljára írtál, tényleg úgy néz ki, hogy tetszel neki. Felvonja a szemöldökét meg ilyenek, sőt sztem zavarban is van. Más nem történt köztetek? Meg, ha azt is mondta, hogy kedvel téged, meg hogy jól nézel ki, ez azt hiszem elég pozitív. De ha ennél tovább nem lép, akkor nem nagyon tudom, hogy mit lehet vele kezdeni. Ha ez még nem olyan régóta tart és türelmes vagy és érdemes erre a srácra várni,akkor várj egy kicsit, hátha lép. Vagy esetleg te is kezdeményezhetnél. Tudod nekem is volt egy olyan lehetőségem, amikor végre tisztázhattam volna a dolgokat, de nem éltem vele. Pedig jó lett volna, mert én úgy vagyok vele, hogy az is jobb, ha tudom, hogy nem akar tőlem semmit, minthogy a bizonytalanságtól szenvedjek. Szerintem kezdeményezz, menj oda hozzá beszélgetni, aztán meglátod, hogy reagál. Ha meg nem képes összeszedni magát, akkor inkább keress egy normális, érett, határozott férfit, aki tudja is, hogy mit akar.


Ezt a kérdést írtam én :D http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



Drukkolok neked! Remélem, hogy összejön ezzel a sráccal a dolog! mert gondolom,hogy nem véletlenül írtad ki ezt a kérdést.

2012. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát igen... mérgemben én is elhatároztam már többször is, hogy nem foglalkozok vele! Mi jóba vagyunk amúgy, beszélünk egy csomó mindenről, nagyon jókat tudunk dumálni. Nem egyszer mondta már h majd vmikor le kéne ülnünk beszélgetni egyet, merthogy biztos órákig lennének témáink. De aztán mégse hívott el sehova konkrétan! Lehet bizonytalan magában, vagy bennem, nem tudom.

Köszi szépen, olyan jó lenne, ha lenne valami belőle, én nagyon szeretném! :))


És Te miért nem tisztáztad a helyzetet, miért nem éltél a lehetőséggel? :/

2012. aug. 26. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!