Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire félnek a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félnek a fiatal srácok ismerkedni? Vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

Pl. rossz kedvem volt, beültem egy kocsmába már többször is. Tök egyedül vagy 2 órán keresztül ott voltam, fiatal srácok voltak gyakorlatilag mindenfelé, és egy sem jött oda. Volt több is aki egyfolytában lesett, de ennyi. Még egy magányos lányhoz sem mernek odamenni? Barátnőmmel is ez van mindig, ha beül valahova mindenki csak lesi és kész.

Néha van olyan is hogy hallom rólam beszélnek, szépnek tartanak, de akkor meg végképp nem értem miért félnek tőlem. Tény hogy nem pasit akarok, de attól még ismerkedni szabad. Jobb lenne ott haverokkal ülni mint egyedül...


2012. aug. 24. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kocsmában kéne ismerkedni. :DDD
2012. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Akkor fogd magad oszt menj oda egyhez probléma megoldva ...
2012. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolják, hogy a nő olyan, mint a parkolóhely: amelyik jó, az vagy foglalt, vagy fizetős.
2012. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert amúgy te szívesen ismerkednél?? Egyébként akkor biztos pont egy ilyen kocsmát fogtál ki, szegény srácok odamehettél volna hozzájuk,,ccpf.


Amúgy ezeknek szerintem általában mindig van valami háttér oka azon túl hogy félénkek. Ismerek 1 néhány srácot aki ilyen-olyan okok miatt lett "sikeresen" ilyen anti-csajozós.

2012. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Okold a bunkó,fennhéjázós egy részét a nőtársaidnak,ők tettek minket ilyenné..
2012. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
félnek is, meg nem érzik elég jónak magukat hozzád. ha meg csak haverkodni szeretnél menj oda hozzájuk úgy.
2012. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én minden csajhoz odamegyek aki megtetszik szemre, tegnap is odamentem egyikhez, erre a csaj fogta magát, és hátrafordult majd egy másik utcába ment, aztán amikor újra találkoztunk következő utcánál, akkor már nem is szólt hozzám. erről ennyit. nem csodálkozom , hogy épp eszű srácok nem mernek oda menni senkihez.
2012. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Na nézzük csak. Bulikban szinte csak ribancokat lehet összeszedni. Ha máshol ismerkedünk élőben, perverzek vagyunk. Ha facebookon, az szánalmas. Társkeresőn csak a Brad Pittek számíthatnak válaszra. Továbbá minden módszernél ott van az, h ha nem nézünk ki elég jól, szóba se álltok velünk. Így próbáljunk ismerkedni?
2012. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Jó megértem ha egy nőbandához nem mennek oda.

De én egy csendes szőke csaj vagyok aki tök egyedül ül mindig egy nagy asztalnál, nem hiszem hogy ijesztő lennék vagy valami.

Egyébként rockkocsma, és szeretem a zenét ott, szóval azért ülök be sokszor. Barátaim nagyon messze vannak csak, szóval szívesen barátkoznék... de nekem nincs bátorságom egy csapat hangoskodó fiúhoz odamenni. Azért az fura lenne.

2012. aug. 24. 19:30
 10/17 A kérdező kommentje:

De most komolyan azzal semmit nem veszít egy pasi ha odamegy egy csajhoz, nem?

Az vagy szóba áll vele, akkor minden okés. Vagy elküldi mielőtt megszólalhatna... akkor meg egy hülye csaj, nem kár érte.

2012. aug. 24. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!