Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tagad le és miért keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagad le és miért keres kifogásokat?

Figyelt kérdés

Főképp fiúk véleménye érdekelne.


A szitu, hogy megismerkedtem egy sráccal pár hete. Azóta napi szinten beszélünk és a minap elmondta, hogy egy közös ismerősünk, aki engem 1x látott neki jó barátja rákérdezett, hogy mi van már? Erre emberem mondta, hogy semmi, nem beszélünk és sorolta, hogy mert én suliba járok, messze vagyok blabla nincs esély. Erre a barátja mondta neki, hogy milyen kár meg sajnálkozott, meg próbálta volna meggyőzni rólam. Mint kiderült nem ez az egyetlen ember volt aki érdeklődött.

Miért jó, hogy letagad mindenki pláne a barátai előtt is? Miért jó, hogy különböző idióta kifogásokat keres és ezek mögé bújik el?



2012. aug. 25. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű? Nem akar tőled semmit, csak néha beszélgetni.
2012. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, mert tudom, hogy tetszem neki!

A néha beszélgetni? Nálam a néha akkor heti 1-2 alkalom, nem pedig napi szinten órákat!

2012. aug. 25. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:
meg akar húzni.
2012. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!