Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti mit szólnátok ehhez? Nejön nektek?

Figyelt kérdés
Nektek bejönne, ha egy fiú semmi randi nélkül szerelmet vallana nektek?
2012. jan. 20. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel elsőre, így csak a külsőségeket látnám, ezért, ha a pasi tetszene, bejönne. Ha nem..megijednék.=D
2012. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2012. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
aha.simán.
2012. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nemjönne be mert tudnám h kamu. Inkább mondja azt hogy nagyon nagyon tetszem neki és szeretne jobban megismerni.
2012. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy szép bóknak venném. De nem venném komolyan.
2012. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szépen közölném vele, hogy bocsi, de nem jön be ez és ez miatt (itt felsorolnék pár dolgot)

tudod a hirtelen csapjunk a közepébe dolgot nem szeretem. mit szeret bennem, ha nem is ismer?

2012. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerem, vagy nem ismerem jól, tutira nem jönne be, sőt! Az csak ijesztő lenne és bizarr.
2012. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Szeretlek!!!"

Így minden előzmény nélkül, mégha ismerem is döbbenetes lenne.

De ha mondjuk ismerem egy ideje, de soha nem közeledett felém és odajön és azt mondja, hogy "Figyelj, őszinte leszek, nagyon tetszel nekem már egy ideje és szeretném ha több lenne köztünk mint szimpla haverság vagy barátság" és ebből akkor el lehetne indulni, ha bejön akkor azt mondom, hogy ő is tetszik nekem, ő meg jó esetben ezt lereagálja egy randi kéréssel. Vagy azt mondom, hogy bocs de én nem így tekintek rád és minden marad a régiben. De ehhez kell egy kis előzetes ismeretség, szal ha leszólítasz ezzel a dumával az utcán szintén furán néznék rád. Persze, ha előtte pl buszon egymás mellett ülünk 1 órát és beszélgetünk, akkor már bedobható ez a szöveg.

20/L

2012. jan. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem jönne be nekik! hanyatt-homlok fognak menekülni! hidd el tapasztalat...
2012. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem írni, hogy kb már 5-6 éve ismerem és hetente találkozunk (DE NEM KETTESBEN)...
2012. jan. 21. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!