Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is gondolkoztatok már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is gondolkoztatok már el azon, hogy egyeseknek miért jönnek olyan könnyen a kapcsolatok össze, míg másoknak meg jó, ha egyetlen egy tartós kapcsolat is összejön az életben?

Figyelt kérdés
Én például határozottan tudom milyen külsejű, jellemű lányra vágyom. Mégsem találok olyan lányt, aki aranyos, bájos, alacsony, vékony alakú és egyben jellemre is megértő, kedves, hűséges, humoros, szeximádó, odabújós, kicsit félénk lenne. Ha van is ilyen lány, akkor meg már tuti foglalt. Sajnos épp ez az egyik legnagyobb akadály, amiért nehezen találok párt magam mellé. Mert tudom milyen lányt szeretnék és eszerint keresgélek. De mégsem hazudtolhatom meg milyen lány vonzó a számomra. Hiába kedves egy lány, ha külsőre nem tudok vonzódni hozzá. Az a legrosszabb, hogy mindig rossz lányokba ütközöm, aki külsőre vonzó, aranyos, pici, bájos lánynak tűnik az jellemre sokszor épp ellentéte. Pedig láttam már kedves, rendes alacsony, vékony, szép lányokat is, de ők persze foglaltak voltak. Olyan ördögi kör ez. Mert hiába jönnék össze olyan lánnyal, aki okés jellemre, ha testileg nem érezném a vonzalmat, akkor kb. mindegy lenne, ha egy fiúval járnék. A másik problémám, hogy én inkább csendes, gátlásos, kicsit félénk, önbizalomhiányos fiú vagyok. Tetszem lányoknak, de mivel csak neten ismerkedme, így élőben esélyem sincs. Csak néhányszor próbálkoztam élőben, de mindig elutasítást vagy látszólagos érdektelenséget kaptam, de legtöbbször foglaltak voltak a lányok és tényleg így volt, mert fb-t megadták és láttam a többségnél. Aztán az aranyosnak tűnő, alacsony, vékony lányokból is pechemre élőben nem a jellemre is szerethető jobbakat sikerül kifognom, hanem a rosszabbakat. Sokszor úgy érzem el vagyok átkozva, mintha az élet úgy akarná alakítani, hogy még véletlen sem találjam meg az álatam keresett külsőre és jellemre vonzó lányt. Olyan rossz, hogy én csak egy láynra vágyom egy életre, akivel szeretjük egymást, míg másnak meg mindne héten más nője is lehet. Ők aztán biztos megbecsülik azokat a lányokat, de mégis kelendőbbek ezek a fiúk, mint én.

2012. aug. 26. 22:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ilyeneken csak a lúzerek gondolkodnak.
2012. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsó a lúzer a 43%-ával :)
2012. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne add fel, ha nem görcsölsz rá akkor meg fogod találni :)
2012. aug. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem se megy :( még nemvolt tartós kapcsolatom sőt kb. nemis volt és tuti szülők hibája! ráadásul nem a pasikank kéne rinyálni hanem a csajoknak mert pasi kevesebb van.. 17/L
2012. aug. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11%
A válasz erre igazán egyszerű: a nőknek a full lóvés, sportkocsis csávók kellenek. Ha kificcen pár Deák Ferkó a zsebedből, borítékolva van hogy mindig lesz csajod. Ha meg akad egy jó kis BMW is, akkor meg aztán abszolút nyerő vagy a nőknél. Anyagias, öntelt kis libák, ez a nagy harci helyzet.
2012. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Béca ***** válasza:
Igaza van az uccsó válaszolónak
2012. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ez nem igaz! csak legyen igényes és ne legyen csúnya.
2012. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!