Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a lányok, hogy a ronda fiúknak esélytelen, hogy szép barátnője legyen, keressen hozzájuk való rondát, amikor épp azt látom, hogy sok szép lány okádékabbnál okádékabb fiúval van együtt?

Figyelt kérdés

Vagy nem is a fej számít, hanem a test? EGy nagydarab hapsi mindegy milyen ronda arcra?


Én például alacsony, vékony alkat vagyok, bár állítólag arcra legrosszabb esetben is átlagos, volt, aki helyesnek tartott. Nem is egy lány már. Mégsem vagyok az igazán szép lányok számára vonzó jelenség. Szóval valaki megmagyarázhatná, hogy mégis mi jön be ezeknek a mai szép lányoknak.



2012. aug. 27. 14:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"mi az hogy alkalmi partnered??" Azért nevezem őket partnernek, mert vagy a mai napig tartjuk a kapcsolatot vagy pedig olyan jóban voltunk, hogy a szülőknek is be lettem mutatva és közös programokon vettünk részt. Nem jártunk, csak néha dugtunk.
2012. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Láttam már helyes pasit csúnya lánnyal meg fordítva is. Szerintem mindegy hogy néz ki az ember, ha van önbizalma. Ha elfogadod magad és van önbizalmad, akkor szerintem nyert ügyed van. Nekem nem tetszenek a nagydarab kigyúrt pasik. Persze legyen magas, mert én is magas vagyok, ne nézzek már úgy ki mellette mint egy godzilla. :-D De volt 1barátom, akinek kampó orra volt, vékonyka, elég csúnya már így visszagondolva, de akkor odavoltam érte. :-)
2012. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Női szemmel írom:Fontos a fiú teste is,meg az arca is.Pont ahogy a fiúknak is fontos a lány teste is,meg arca is.De a belső is fontos.Az a gáz,ha egy fiú külseje se jó,meg belsőre is átlagon aluli.
2012. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Vitatkozom azzal,aki azt írja,hogy a legfontosabb az önbizalom.Tőlem aztán bárki megjátszhatja magát,ha nincs mire önteltnek lennie,akkor se hiszem el,és nem eszem be.Ha vkinek jó a teste,és nagy az önbizalma,az rendben.De ha rusnya,és megpróbálja megjátszani magát,az nem vonzó,hanem szánalmas.
2012. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Énis láttam már szép lányt egy számomra nagyon ronda pasival.... Szóval fogalmam sincs, hogy mit ehetett rajta, de ez azt jelenti, hogy kivételek mindig vannak. L
2012. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!