Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért néznek át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért néznek át rajtam, miért nem látják bennem a potenciális pasi jelöltet?

Figyelt kérdés
A lányoknak miért nem jönnek be a félénk, csendes, visszahúzódó, gátlásos fiúk? Ha én nem lettem társasági ember, aki mindig tud emberek előtt menősködni, jártatni a száját bárki előtt, ha nem vagyok kimondottan jó pasi sem, akkor hogyan tudnék lányokkal megismerkedni, főleg olyannal, akinek bejönnek a hozzám hasonló fiúk? Suliban is mindig az volt, hogy alányok más pasikról beszélgettek, pedig ott voltam az orruk előtt, mégsem néztek lehetséges kanként rám. Most az a nagyobb probléma, hogy visszahúzód, gátlásos, csendes srác vagyok vagy inkább a külsőm miatt nem néztek pasiként rám?

2012. aug. 28. 18:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
27%
Ne higgy a lányoknak! Nemcsak a ribancok ilyen felszínesek, a normális lányoknak is csak a külső számít. Kisugárzás pedig nem létezik.
2012. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21-esnek nincs igaza.. gondolom látod hogy 0%-ban hasznos a válasza.. a kisugárzás többet ér mint a külső ez biztos... 3 dolog kell ahhoz hogy csajod legyen


-Humor

-Duma

-Önbizalom


ez a három összeadva a kisugárzás amiről annyian beszélnek... persze az is megoldás ha megeszel egy kiló urániumot, de az nem olyan hasznos o.O ...


ja és a csajokat NE ÁLTALÁNOSÍTSA SENKI, nem tárgyak és ha annak tekinted őket akkor persze hogy nem tudsz velük bánni...

és még annyit hogy #22-esnek tökre igaza van és rohadt jó fej...

de komolyan.. a #22-es az nagyon ott van a szeren...

2012. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 X0X ***** válasza:
Nem kell nagy dumásnak lenni, de amit a lányoknál is mondanak: hogy magaddal légy megelégedve, akkor lesz belső kisugárzásod és az látszani fog kifelé is még a lányoknál is. Legyél magabiztos, legyen összhangban a külsőd a viselkedéseddel (sárm), érezd jól magad a bőrödben, legyél türelmes és empatikus, kicsit humoros és nem besavanyodott. Nem kell hogy fene nagy társasági ember legyél, csak beszélgess, találd meg az emberekkel a közös hangot. A többi jönni fog magától
2014. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 X0X ***** válasza:
Persze gondolom fiatal vagy még…majd ha megérted mi a különbség a dugás és a szeretkezés között, akkor majd megérted a többit is. Ezt azért írtam, mert írtad hogy nem volt rád panasz….
2014. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 X0X ***** válasza:
Ja …és apropó, ha leülsz egy sarokba és sajnáltatod magad, akkor az úgy nem fog menni! Irány a csajok, meg a jó levegő, ne a gép előtt senyvedj!
2014. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!