Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért néznek át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért néznek át rajtam, miért nem látják bennem a potenciális pasi jelöltet?

Figyelt kérdés
A lányoknak miért nem jönnek be a félénk, csendes, visszahúzódó, gátlásos fiúk? Ha én nem lettem társasági ember, aki mindig tud emberek előtt menősködni, jártatni a száját bárki előtt, ha nem vagyok kimondottan jó pasi sem, akkor hogyan tudnék lányokkal megismerkedni, főleg olyannal, akinek bejönnek a hozzám hasonló fiúk? Suliban is mindig az volt, hogy alányok más pasikról beszélgettek, pedig ott voltam az orruk előtt, mégsem néztek lehetséges kanként rám. Most az a nagyobb probléma, hogy visszahúzód, gátlásos, csendes srác vagyok vagy inkább a külsőm miatt nem néztek pasiként rám?

2012. aug. 28. 18:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
46%
Senkinek nem kell "nyomi" srác, írásodban annak állítod be magad! Próbálj megváltozni, társaságban legyél hangos,nagyképű,bunkó a lányokkal! Akkor a legtöbb a te farkaddal szeretne majd játszani.
2012. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
35%
Hallottál már az Alfa hím pozícióról?? Na, hát az az, ami te nem vagy és nem is leszel.
2012. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

látom jól kiforgattátok a hozzászólásom XD


4es voltam:D

2012. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sokat számít a külső,de nem csak a külsővel lehet megnyerő az ember,hanem a személyiségével,a kisugárzásával is.De azért érdekes,hogy lehet valaki akármennyire értelmi fogyatékos,a lányok jobban figyelnek rá,ha jól néz ki.-.-
2012. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
8%

Azért, mert "félénk, csendes, visszahúzódó, gátlásos" fiú vagy.

Ugyan kinek kell tutyi-mutyi nebántsvirág?

Egy csajnak kell, hogy a pasi be tudjon tőlük vadulni, hogy mohón meg akarják őket szerezni, érezni akarják a pasi dominanciáját, azt, hogy egy alfa-hím, stb.

Egy ilyen balfék, mint te, az csak picsogni tud, mint ahogy most is teszed, és nem képes megadni a nőnek azt, amire vágyik. Egy ilyen gátlásos visszahúzódó srácról nehéz feltételezni, hogy az ágyban jó lehet. Biztos akad ilyen is, de... ha-ha mutassál és elhiszem.


Éljenek a a határozott, vagány, szexi jó pasik!

2012. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%
Őszintén? Mégis mit lehet kezdeni egy félénk, csendes, visszahúzódó, gátlásos fiúval? Szerintem a kisugárzásoddal van a baj, bár lehet a külsődön is kell csiszolni: öltözködés, hajvágás, sport, igényesség. Kíváncsi vagyok, hogy hány lányt volt eddig merszed leszólítani, vagy elhívni randizni. Mert azt sem várhatod el, hogy majd a lányok fognak neked udvarolni.
2012. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Érdekes, a lány, akivel dugtam nem panaszkodott...
2012. aug. 28. 19:20
 18/25 anonim ***** válasza:
figyi a r.bancoknak a külső számít csak és vannak normális csajok akiknek sokkal inkább számít h viccceslegyél tudjál beszélgetni meg ilyenek...hidd el, a külső az nem minden hacsak nem r.bancokat akarsz dugni :) 17L
2012. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanmááááááááááááááááááá:D Rád ne essen a plafon:D
2012. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont a visszahúzódóak jönnek be 21L
2012. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!