Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van facebookon egy csaj aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van facebookon egy csaj aki tetszik nekem hogy tudnám megközelíteni?

Figyelt kérdés
Mert ha pl ráírnék chaten akkor nem tudom hogy miről tudnék vele beszélgetni vagy valami
2012. júl. 17. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hol lakik. esetleg kérdezd meg azt is hogy hanyas metróval, vagy busszal tudod őt megközelíteni.
2012. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jajj kérlek írj rá, légy bátor.. bármiről lehet beszélni vele, de ha nem teszed meg akkor meg később azt fogod megbánni, hogy nem próbáltad meg. Nincs semmi veszíteni valód, csak ügyesen!! :) 17L
2012. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Menj oda hozzá élőben, te szerencsétlen.
2012. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Már most nem az megy, hogy elhívom moziba vagy egy cukrászdába, hanem "ráírok facebookon"! Ez csak engem bosszant ennyire?!
2012. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó!:)



nem.

2012. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bökd meg :'DDDD

Hát jesszusom miről. Ráírsz és megkérdezed szeretne e ismerkedni veled de ne vegye tolakodásnak, és elhivod egy talira moziba sétálni fagyizni vagy valami.

2012. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
úgy hogy kikapcsolod azt a sz*ros gépet
2012. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megbököd.
2012. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!