Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem hogy elég egoista a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy elég egoista a barátnőm mert nagyon csinos. Túl sok az önbizalma. Hogyan tudnám helyrerakni a kis buksiát hogy nem ő az eggyetlen szép lány?

Figyelt kérdés
Igazából én egy kis humoros szivatásra hondoltam. Tudnátok tippet adni?

#barátnő #egoista #pimasz de vicces #humoros szivatás
2012. aug. 29. 10:47
1 2
 11/11 Tyler913 ***** válasza:

Igazából több ötletem is van,én mit tennék hasonló helyzetben,látatlanban nem tudom,hogy a kettőtök kapcsolatában mi megjátszható. Annyi a lényeg, hogy ne hagyd magad lekezelni semmiképp! Ha ennyire el van szállva magától, akkor semmiképp se dícsérd a külsejét,kezeld úgy,mintha egy teljesen átlagos,szürke csaj lenne. Egy pillanatra se lássa rajtad,hogy Te elájulsz a külseje miatt.Ne is tedd!

Én akár azt is megpróbálnám,hogy amikor legközelebb teszi-veszi magát a szépségével,akkor őszinte,nyugodt hangon kérdőre vonni: "Igen,szép vagy.Na és? Mid van még ezen kívül?" De fontos,hogy nyugodt és laza maradj vele,ne érezze úgy soha,hogy még ő tisztel meg Téged azzal,hogy Veled van.

2012. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!