Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csúnya, egyszerű srácnak van értelme szép lányoknál próbálkoznia manapság?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 01:27
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Bocsánat véletlenül kétszer küldte el. A felettem lévő pedig a gonosz kocka jelzőt használónak szól.
2012. aug. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Még ő maga is csúnyának tartja magát akkor meg?Ha jól nézne ki akkor nem tenne fel ilyen kérdéseket hanem dugná valamelyik jó nőt


nehogy már én legyek a hibás amiért nem jön össze neki senki


Arról ő tehet meg a lányok magas igényei

2012. aug. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Van értelme. Ha van önbizalmad, és más tulajdonságaid pótolják a közmegegyezéses esztétikai ideállal való összeegyeztethetetlenségedet.
2012. aug. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
17%

Én azt nem értem, hogy miért nem irogatnak ide a szép lányok a GYK-ra, hogy miért nem akarnak a csúny fiúk velük járni.


Ha még nem mondták előttem vagy ezren, akkor mondom, hogy


EGY RUSNYA PALI NE PRÓBÁLKOZZON EGY SZÉP CSAJNÁL, MERT ROHADTUL POFÁRA FOG ESNI!


Aztán meg ide jön mind kisírni magát... Ez már 6000. ilyen kérdés, de nem értem, miért nem értitek már meg!


Aki bírja a kudarcokat és nem adja lejjebb és csak szép barátnő kell, akkor hajrá, mert nem lehetetlen, az 500. után összejöhet egy... Csak addig ne gyertek bőgni, hogy nem kelletek!

Ha a magatokhoz valónál próbálkoznátok, akkor kudarc se érne annyi, és nem menne el az a maradék önbizalmatok...

2012. aug. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
igen!!a szép lányok nem mindig a legmacsóbb srácokkal randiznak.
2012. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Tudod az egyik barátnőmért egy csomó srác oda van mégis ő (szerintem) csúnya sráccal jár.

Mindig van esélyed.A 14-es válaszírónak annyit hogy tök hülyeséget írt.Mindig van értelme próbálkozni.

2012. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
HÉÉÉJJ! Fiúk.. Hajrá,kezdeményezzetek,de ne vigyétek túlzásba! A lányok szeretik az egyszerű pasikat :)) Sőt.. 18/L
2012. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha jó a dumád, semmi gond nem lehet:D
2012. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ez a jó duma dolog ez olyan ,hogy nekem pl. szokott lenni ilyen, de nem úgy, hogy kitalálom előre, odamegyek a lányhoz és akkor majd most ontom a poénokat és apai anyai. Van aki ezt csinálja, de attól én fel tudnám vágni a golyóimat. Egyrészt cinkes, hogy én magyarázkodom, mint hím. Másrészt nagy meló kis haszon. (rossz biznisz)Úgy nem megy, csak ha éppen nem is akarok senkitől semmit, de amint észreveszek egy csekkoló szűz szempárt, viszlát jó szövegek, elkussolok, visszaveszek. Én várom, hogy a sült galamb a számba repüljön: erőszakoljon meg egy lány, vagy több, vagy ne. De ami biztos, hogy én semmi olyat nem teszek ezért, ami megerőltető lenne számomra, mert utálok erőltetett lenni. :)


26/f

2012. aug. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
van értelme de ne akard rögtön letámadni előbb ismerd meg közelebbről.ha a lány nem valami érzéketlen fruska akkor fog veled barátkozni.add önmagad! ;)
2012. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!