Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sír ezen az oldalon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sír ezen az oldalon egy csomó szerencsétlen, magányos srác, hogy ő egy lánynak sem kell, meg ő még szűz stb. , amikor a mai lányok nem is érik meg, hogy sírjanak értük?

Figyelt kérdés
De most komolyan térjetek észhez, inkább prostizzatok, a rendes lányok ritkák és már elkeltek, maradtak a csúnyák, azokat akarjátok talán? Nem hiszem, akkor irány prostizni.

2012. aug. 30. 17:19
 1/8 anonim válasza:
91%

és te miért irogatsz ide ahelyett, hogy a pároddal töltenéd az időd?


menjé prostizni, mert mindenki odarohant.

2012. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Jutalékot kapsz a prostiktól ezért a reklámért?

Netán strici vagy?

2012. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb srác úgy ír ide, hogy meg se mer szólítani egy lányt, csak arra vár, hogy majd a csaj ugrik a nyakába, arra meg aztán lehet várni. Embereljétek már meg egy nagyon kicsit magatokat, mit veszíthettek? A prostizás meg... hááát.... max. aki már 30 felé közelít és még mindig szűz. Szerintem megéri várni rá, hogy az első egy olyan lánnyal történjen, akit tényleg szeret is az ember. 22/F
2012. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj de vannak rendes lányok,és nem feltétlen azért nincs pasijuk mert csúnyák,hanem azért mert nem adják egy bizonyos szintnél alább.Ugyanezt gondolom itt néhány magányos srácról(attól,hogy valaki érzelmesebb mint az átlag,nincs barátnője,és netalán szűz még lehet helyes srác,nem csak szerencsétlen,nyomi.)Igazad van,ha te a fiúk táborát erősíted akkor meg is érdemled hogy kikosarazzanak/összetörjék a szíved ugyanis úgyis csak a város ribancai kellenek,na értük meg kár sírni.És van,aki megérdemelné hogy sírj érte,de ő nem fog sírásra késztetni.Ezért nem kell elsőre megítélni valakit.Ja és rendes lány nem egyenlő hűséges társ,kedves,szerethető jellem.Nekem lányként a rendességről a balf*szság jut eszembe és azt se gondolnám hogy egy jó vagy jobb csaj egyenlő ribanc.Nem,mert attól hogy valaki ad a külsejére,még öltözhet ízlésesen,és nem kell kiló smink meg póthaj meg stb.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak a legtöbb pasi töketlen(sajnos)minden kéne hogy alacsony törékeny kedves szerethető hűséges szép csinos okos...miközben ő nem közelíti meg a felsorolt jelzők felét sem.,kezdeményezni nem mer,Fél,de hogy mitől nem értem(Én utcán is tapasztalom hogy mivel magas is vagyok csinos meg azt mondják szép is mindenki megbámul beszólogatnak vagy fütyülnek de odajönni vagy valami nem mernek.pedig lehet bejönne,lehet beszélgetnék is pedig nem szokásom,és lehet hogy lehetne valami.)De könnyebb itt sírni hogy a szép csajok elérhetetlenek.Valóban,mert rendes,jó csajoknak Férfias Férfi kell,nem töketlen balf*sz.

2012. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sok lányt szólítottam már le, van tapasztalatom e téren. Kb. egy kezemen meg tudom számolni, hány volt rendes, illedelmes és a többi. De a lényeg, hogy a rendes lányok ritkák és szinte biztos, hogy már van párjuk. A sok gyökér meg csak itt sír, de nem is mernének leszólítani lányokat sem, akkor meg mit jár a szájuk?! Húzzanak prostihoz, úgy is jobb nekik. Ja, vagy félenka pin.tól?
2012. aug. 30. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik az oldal minek jársz ide? :D
2012. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jopár lánynál probálkoztam(leszolitás meg stb)

Aztán meguntam és elmentem prostihoz.

2012. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán mert megunták hogy a csajok elküldik őket, amint kiderül hogy nincs 50 millió meg fekete Bömös.
2012. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!