Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindenki a külsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki a külsőt nézni? : D A külső változik, a belső meg nem nagyon :D

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 20:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
mit nézzen? belsőleg csak hosszú idő alatt ismerhető meg valaki...egyszerűbb a látható külsőt nézni...és főleg a csajok értelmi fogyatékos bunkókkal is járnak,ha van rajtuk egy kis izom vagy jóképűek.
2012. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a külső nemcsak ruha+test, hanem gesztusok,viselkedés is, akkor abból már közelebbieket is meg lehet állapítani a belsőről
2012. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Én nálam a külsőnél csak annyi kell, hogy vonz-e vagy sem és kész. De kb. minden második lány vonzó. Elég, ha nem dagadt és arcra elbájol, kislányos külsejű lányokra különösen bukom. Talán, mert én sem vagyok egy nagy darab fiú.

A lányok jobban nézik a külsőt, a ruházatot, cipőt is, meg a testtartást.

2012. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Én is kb így vagyok, csak ne legyen nagyon kövér :D
2012. aug. 31. 21:06
 15/24 anonim ***** válasza:
Tiltakozom, mert nem minden lány nézi jobban a külsőt. A mozdulatok sokkal inkább árulkodóbbak a fiúknál is. :)
2012. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Mozdulatok?
2012. aug. 31. 21:13
 17/24 anonim ***** válasza:
Mozdulat alatt ilyesmire gondolok, pl. hogy testtartás, kézmozdulat, távolság és stb. A nemverbális jelek százszor többet árulnak el rólatok is. :)
2012. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekemis a belső számit,de nem ismerek olyan pasit akinek csak ez számitana.nekem az a fontos abelső,meg azért persze bányarém se legyen:D 15/L
2012. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
ja értem, köszi :D
2012. aug. 31. 21:24
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha csúnya a csaj akkor le van sz@rva a belsõ,mert kell a sz@rnak,ha meg dögös, akkor is le van kakkantva a belsõ mert jól néz ki..
2012. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!