Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, az elős randimra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, az elős randimra készülök?!

Figyelt kérdés

Szóval,17 vok és fiú.Van egy csaj akivel még csak nemrégen ismerkedtem meg a Viprandin,de amióta felvettük egymást msn-en,azóta egész nap irosgatunk és most komolyan mondom délelőttől,egészen lefekvésig.Eddig nagyon jól kijövünk :D Már a megismerkedésünk 3. órájában megvolt a számcsere is,lefekvés előtt mindig küldök neki egy sms-t.Ma szóbahoztam a találkát és aztmondta,h ha elengedik akkor eljönne.

Akkor eddig jól álok,nem?(Még nem volt barátnőm,sőt még csak nem is csókoltam senkit :S)

A lánynak se tuti,h volt,mert tett egy ködös megjegyzést,h egy kezén megtudná számolni,akár lehet az is h még nem volt(remélem),bár nagyon szép lány.

Szóval h ha találkoznánk,akkor hogy köszöntsem aztán hova vigyem,arra gondoltam,h a randi vége előtt leviszem a Dunapartra és ott a padokra leülünk esetleg egy fagyival a kézben.Aztán ha elbúcsúzunk akkor mi legyen,csak köszönjek el,vagy egy puszi az arcra belefér?Esetleg szájra?(csók még szerintem korai lenne,így is úgy fogok izgulni,h nemtom majd milyen lessz a remegő hangom)Azt szeretném ha tökéletes lenne :)

Ja és milyen hosszú legyen a randi?Este nem lehet,mert 20km-re lakik és nem megy busz,szóval akkor gondolom délután lenne.

Ma is miközben írt néha elfogott az az érzés,amit még nem szeretnék érezni,mert eddig túl sokszor kosaraztak ki és nem szeretném ha újra akkora fájdalom lenne a szívemben,de olyan nehéz vissza fogni és arra gondolni,h "ne szeress bele"!!!


Szóval mik a jó tanácsok,lányok véleményére is kíváncsi vagyok,h neketek mileny volt,vagy milyet szernétek,meg ilyenek:D

J

ah a végére a lány 14 éves.

Tudom h van aki szerint túl sok a 3 év,de nekem ez így tökéletes és ő az első ilyen fiatal lány akivel próbálkozok,eddig mindig korombeliekkel,vagy 1 évvel fiatalabal próbálkoztam,sikertelenül.:S


2009. júl. 27. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
miért kéne mindent előre megtervezni ?? ?nem vagy te robot , ha jól érzitek magatokat úgy is tudod mit kell tenned, cselekedj spontán , jön magától..
2009. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ebben a korban igen a 3 év kicsit sok, mert te már középiskolás vagy ö meg jobb esetben idén ballagott.

Mindenképpen csinálj programot, mert így az idegeséged is csillapodik. Elsö randin ismerkedés, ezért pl jó ha elmentek palacsintázóba,vagy egy fagyizóba, ahol akár órákat is üldögélhettek, aztán séaljatok, és ha úgy érzed, nyugodtan fogd meg a kezét, és ha nem huzza el, akkor egyenesben vagy, csak egy jó pillanat és megcsokolhatod. Legyen konkrét terved, az egész idöre, mert tini koromban utáltam mikor a fiu tölem várta hogy mondjam meg mit csináljunk.

pl bejön a busza 3-kor és 6-ig maradhat akkor indítsatok egy ilyen palacsintázóban vagy fagyizóban, aztán ha már unalmas akkor irány egy konkrét romantikus hely, pl margitsziget vagy akárhol a dunaparton, vagy a vár és sétáljatok. de ha csak ö nem konkrét ötlettel áll elö akkor te mond neki.


Pl oda ér, és kérdezd meg hogy van-e ötlete mit csináljatok, ha van hagyad max közbe szurhatjátok a tiedet, de úgy is azt fogja mondani hogy nincs , neki mindegy. és akkor lenyügözöen mondhatod hogy neked van ....

2009. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jajj de figyelmes srác vagy :)

De ne izgulj,nyugi minden rendben lesz. Amúgymeg a végén meg is csókolhatod nem kell azt elhúzni a 15. randiig :D

De csak ilyen félénk kis csók legyen --> tudod romantikus :D

SOk sikert!


L/15

2009. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segíségeket:D

A csókra nem hiszem h elég bátor leszek így első randin,ha csak nem ő fog megcsókolni,de nem hiszem.A kézfogástól is félek,de majd összeszedem a bátorságom,a reakciótól félek nagyon.Bár szerintem biztos félreérthetetlen a dolog h elhívom:D

2009. júl. 27. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:

hát te nagyon jó fej vagy :)

így izguslz,de cuki :D

sztem minden menni fog,rendben lesz.

én mondjuk amikor 14 éves voltam nehéz volt elképzelnem h megcsókoljon egy 17 éves srác.de ha úgy látod,h érdekled és nem csak bámul a levegőbe,hanem tényleg érdeklődő akkor sztem minimum arcra puszi legyen a vége :) meg tényleg megfoghatod a kezét is :D

2009. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a helyzeted. Nekem is van egy lány akivel még csak telefonon beszéltünk, de már mi is tervezzük a találkát. Én is biztos fogok félni.

Én is egy fagyizásra gondoltam, meg, h majd sétálunk, padra leülünk. Ám ne izgulj biztos ő is legalább fele annyira fog izgulni mint te. Ha meg msn-en tudtok sokat beszélni, a valóságban sem lesz semmi baj :)

2009. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már sok 14 év körüli lánnyal beszélgettem, hogy nekik milyen az ideális első randi. Mindenki azt mondta h sétálgatás, beszélgetés kézen fogva és a végén szájra puszi. De persze csak akkor ha látod h bejössz neki. Sztem próbálj meg ellazulni, kicsit lassúnak tűnik a tempód. Légy bátor. Ne fontolj meg mindent ennyire. Csináld amit a szíved súg. Amúgy a puszi az szerintem alap dolog találkozáskor is nem csak elköszönésnél.
2009. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem voltam rest végigolvastam.

1.nem kell mindent előre kőbe vésni, majd ahogy jön.

2.Ne nagyon ld bele magad (bár ne legyen igazam), de én anno ugyan így, 17/14 es kapcsolatba belemtem és csúnya vége lett.

2009. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!