Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha már huszonévesek lennétek és még most sem lett volna egy lány sem, akinek kellettetek volna? Hogy lehet így élni, boldogtalanul, úgy, hogy senki sem hiányol, senki sem szeret?

Figyelt kérdés
Én vagyok az élő példa rá, hogy mennyire számít a külső, aki csúnya és nem nagy darab testre az örök magányra van ítélve. A lányoknak a külső a legfontosabb.
2012. szept. 2. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van még, Debrecen?
2012. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért, hány lánynál is próbálkoztál be úgy, hogy előtte jól kijöttetek?
2012. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

golyót érdemelsz ilyen hozzá állással.kezdj sportolni.akkor lesz alakod.ergo több lány felfigyel rád.egy frizura is dob a dolgokon.

nem a gép előtt kell sírni ember.hanem kimenni és tenni ezekért a dolgokért

2012. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mit tennék de, hogy nem itt nyavalyognék mint egy kislány az biztos -.-
2012. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

"A lányoknak a külső a legfontosabb."


Amennyiben ilyen hozzáállással közelednél felém... nekem sem kellenél. :)

Az a baj, hogy ez egy ördögi kör. Bebeszélted magadnak, hogy csúnya vagy, stb., ebből következőleg minden nő szemét dög, mert rád sem néz!!. És ez sajnos kivetődik a személyiségedre is, talán ezért nem kellesz senkinek. Kellene a fenének olyan, aki folyamatosan siránkozik és a nőket pocskondiázza. Majd ha elfogadod magadat és nem nyafogsz amiatt, aki vagy, akkor felfigyelnek majd rád.

2012. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De most mi a kur.va anyádért nem sportolsz?Ez már az 500.-ik ilyen kérdés,ennyi idő alatt már kockásra gyúrhattad volna a hasadat.Mi lenne ha kövér lennél,akkor meg azért sírnál,lefogyni nehezebb és több kitartás kell hozzá,mint a gyúráshoz,tudom én már kétszer csináltam.Miért nem fogod magad és mész le egy kondiba,vagy kérj anyádéktól,biztos ők is örülnének hogy sportra költöd és nem drogra,cigire,piára.Ha sportolsz azzal magadnak rosszat nem teszel,lehet nem leszel egy kigyúrt állat,de legalább izmosabb leszel,na majd Debrecenben találkozunk!
2012. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Huszonéves vagy. Koncentrálj a jövődre, tanulj és/vagy dolgozz, barátkozz, élj a hobbijaidnak. Esetleg alakíts a külsődön, ha úgy érzed hogy kell. De csak annyira, amennyire nem idegen tőled a változás, tehát hogy önmagad maradhass. Meg fognak oldódni a dolgok maguktól, ha nem keseredsz meg teljesen.

Párom annak idején, amikor nagyon magányos volt és folyton csalódások érték a lányok részéről, naplót írt. Nem volt még divat a nagyközönségnek siránkozni. Jobb is volt talán, mert ki tudta adni magából a bánatát, mégse másokat terhelt vele. Választ nem kapott, de szerintem akik ebben a témában ideírnak, sem várnak nagyon válaszra.

2012. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem mindenki teheti meg, hogy kondiba járjon. Nincs pénzem rá, havi 8-9 ezer, ha tömegnövelőt, kaját is nézem. A sok kis gazdag kölyök meg nem is tudja milyen szegénynek lenni. -.-
2012. szept. 2. 15:00
 9/16 anonim ***** válasza:
Hozzáállás, és önbizalom kérdése, felejtsd el azt hogy dagadt vagy, meg csúnya vagy... Ilyen nincs...:) Vágd le a hajad, vagy zselézd be, öltözz másképpp, és tetszél magadnak:) Aztán úgy állj a dolgokhoz, Te mindent megkaphatsz, küzdj, és ne hisztizz mint egy k*rva, akinek a szájába ment a g*ci... Én is ilyen voltam, nem volt önbizalmam, és csúnyának éreztem magam:) eljkezdtem dolgozni, kicsit átalakultam, na meg persze, ma már tudom, hogy rohadt jóképű gyerek vagyok, és megkaphatok bárkit...:)mióta így látoma dolgokat, elég sok szép barátnőm volt:) Szóval csak pozitívan barátom, mindenben a jót kell látni:)) A kockulást meg kicsit hanyagold:))
2012. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja és még valami, nem szabad a szívedre venni semmit, le kell szarni mindent.. Nehéz lesz eleinte, ez biztos, de ha van elég erőd, menni fog:))
2012. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!