Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, ha körben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha körben állva énekelünk egy bulin, és egy fiú a vállamra teszi a kezét, pár pillanat múlva azt mondja, túlságosan illesz a kezembe, és eltűnik?

Figyelt kérdés
Egy céges buliról van szó, ahova senki nem vitte a párját. Vele nem is ismerjük egymást, csak névről. Nem tudom azt sem, mennyire ivott sokat...

2012. szept. 3. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

semmit nem jelent, max annyi hogy kezébe illik a melled.

(de most nehogy elkezd markolászni a melleid) :))


de szerinted miért mondta?

2012. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg bejössz neki,csak elég besz@ri a srác.

Milyen céges buli az ahol körben állva énekeltek?

Ilyenben hál'istennek még nm voltam:)

2012. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben, hogy esetleg ez olyan részeg hülyeség volt, hogy akkor bejöttem neki, de valamiért nem akar velem kikezdeni, és ezért lépett le.
2012. szept. 3. 12:51
 4/9 A kérdező kommentje:
ja, az este vége felé már olyan dalok szóltak, amit mindenki szeret, fiatalok vagyunk, táncoltunk, aztán mindenki énekelte is. Azért jobban néz ki, mint ahogy hangzik.
2012. szept. 3. 12:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Aha,mindegy,de szerintem ez akkor is felhívás keringőre..
2012. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek szerint még jól működik ez az érzékelőm. :)
2012. szept. 3. 13:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy Roxfortba járt heripotterrel egy osztályba!
2012. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy vagy mennyi tapasztalatod van férfiak terén, hogy ezt magadtól nem tudod megállapítani? Illetve egy ilyen csekély impulzus miért hagy benned ekkora nyomot? A férfiakban vadászösztön van. Ha tetszettél neki, fog még keresni, lehet, hogy ezt akarta elérni, hogy agyalj rajta! Ha nem tetszel neki igazán, akkor egy mondat erejéig szórakozott, kedveskedett! Férfi volt!
2012. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy bűvészt. Legközelebb nem csak ő,de a tárcád is eltűnik.
2012. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!