Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek a szép lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a szép lányok?

Figyelt kérdés

Felszínesek, nagyon válogatósak, nem elégednek meg egy átlagos fiúval sem sokszor, a szőkehercegre várnak, akinek sok pénze van, márkás ruhái és a kocsi sem árt, ha van. Miért nem a tiszta érzelmekre, a fiúk jellemére kíváncsiak igazán, miért csak a felszínt nézik és ezek alapján választanak párt maguknak?

De már egyre több csúnya lánynál is ezt látom sajnos. Bár még így is nagyobb eséllyel találok egy csúnya lányban rendeset, csak nem tudok vonzódni hozzá külsőre, de ez az én bajom.



2012. aug. 25. 16:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Azért ilyenek,mert megtehetik.
2012. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem akarnak dolgozni.
2012. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 tetro ***** válasza:
84%
Általánosítás, ökörség... Amúgy meg épp te magad vagy ilyen, hiszen neked nem kellenek a csúnya lányok...
2012. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, de ha te sem vagy szép fiú, akkor nem várhatod el, hogy a szép lányok ellepjenek! Én nem tudom, én azt tapasztalom, hogy a mocskos csúnya pasik is a gyönyörű bombázó nőkre várnak és buknak, nem tudom hol élünk, ne haragudjon a világ, de ha meg egy csúnya lány akar jó pasit, akkor meg fel vannak a pasik háborodva! Ennyit erről fiúk, így van!!!
2012. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%

Mer gürizni, dógoznyi ,spórolnyi egy luvnya sem akar!

Csak a készbe ,gazdagságba teszi be a p.náját! De ha lesz egy még gaznyagabb akkor falc tovább, vagy megy a félre kufirc!

2012. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

mindenki a szőke hercegre vár. Ha valaki felszínre nem tetszik, én sem akarnám a jellemet megismerni, ez van.

Ez a csúnya lány duma meg mit takar? Ki neked a csúnya? Lehet, másnak meg ő tetszik.

2012. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Ilyeneket általában azok mondanak, akik nem hogy szép lányoknál, de egyáltalán semmilyen lánynál be sem próbálkoztak soha.

A csajozás olyan, mint motor. Ha nem megy be kell rúgni. Te vagy a pasi, ne félj testi kontaktust létesíteni, nem kell rácsapni a seggére, de ha már beszélgettek akkor próbáld meg átkarolni a derekát meg hasonlók. De ezt se úgy, hogy odamész, és na szia bébi nem kell félni kelemenkabátbantudélni. Ezt nem lehet megtanítani, át kell élni, és különben sem arra kíváncsiak, hogy én hogy szedném fel őket, hanem, hogy te hogyan.

Persze, hogy a felszínt nézik, miért te mit nézel?!

2012. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"nagyobb eséllyel találok egy csúnya lányban rendeset, csak nem tudok vonzódni hozzá külsőre"


Na, pont ezért nem jönnek össze olyan pasikkal, akik nem jönnek be nekik. Az, hogy te se ütöd meg ezeknek a szép lányoknak a mércéjét, az szívás, de nem a világvége. Az, hogy mennyire mennek a belső értékekre, szerintem nem tudod így leszűrni, inkább csak a keserűség szól belőled. Majd felnősz.

Az ízlése pedig mindenkinek változik idővel. "Holnap" már lehet más lányokat tartasz szépnek, és lehet hogy azok közül már lesz olyan, akinek te is bejössz. Akkor abbahagyod a hisztit is.

2012. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát ilyen alapon én csúnya fiúként lehet másnak helyes vagyok.

Számomra nem vonzóak testileg a túlsúlyos lányok és akiknek az arca nem vonzó. Ezt nem lehet így elmondnai, azt csak úgy jön, ha meglátok egy lányt már tudom, hogy akarom-e vagy sem. Akit kívánok az szép, akit nem az nem vonzó a számomra. Bár nekem szinte minden második lány tetszik, szóval nem is ez a gondom, hogy ne találnék számomra vonzó lányt.

2012. aug. 25. 17:18
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
mert nem tudnak hozzád vonzódni, ennyi...
2012. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!