Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ronda a fejem és a testem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda a fejem és a testem is sovány, ráadásul még alacsony is vagyok és ruháim sem nagyon vannak, akkor hány százezerbe kerülne olyan fiút csinálni belőlem, akire buknak a lányok?

Figyelt kérdés
Jelzem még a ronda kövéreknek sem kellek.

2012. szept. 5. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá pénz, csak nagyon össze kell húznod magad és ha nem vesznek észre, akkor bukni fognak rád.
2012. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Micimackó_vs_Pempi válasza:

Hát, barátom őszintén el nem tudlak képzelni.. O.o

De ha nagyon akarod.. Akkor segítek.. Naszóval havonta 3000 Ft ér veszel magadnak szépen tömegnövelőt.. Elkezded használni.. Kondizgatsz.. A sovány tested két hónapon bellül faintos lesz.. A magasságoddal nem lehet mit csinálni.. Am meg a nők szeretik a törpe kigyúrt embereket.. A kukid legyen nagy és nem lesz probléma.. ;) A fejedet meg vágd le azt rakd fel az első buszra és integess neki.. =\ Am meg feltalálták az álarcos bálokat.. : D

2012. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz...
2012. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

itt a legnagyobb probléma a magasságod. Mert azon nem tudsz változtatni. Gondolom 170 cm se vagy.

Péniszed mekkora ?

2012. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy alacsony vagy esélyed sincs. Mondjuk gólyalábat már kapni olcsón. De először vidd el Mordorba a gyűrűt.
2012. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem így is kellesz. Puszika SP.
2012. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hány centi vagy és hány éves
2012. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, majd pont egy "megcsinált", kigyúrt pasira fognak százassával bukni a csajok...Ugyan. Szerintem elég lenne változtatnod a gondolkodásodon, és szeresd magad. A leírtak alapján, TE talán még nem is tudod az értékeidet...És nem az a szomorú, hogy nem buknak rád a csajok(mert ha ez valóban így megy, hogy a csajnak csak akkor kellesz ha ki vagy gyúrva, inkább örüljél, hogy te nem lehetsz azoknak a lányoknak az "áldozata"), hanem az, hogy ennyire nem becsülöd magad. Ha majd valaki valóban azért szeret meg, amilyen vagy(és az ne egy pesszimista gondolkodású, saját magát nem tisztelő ember legyen), na akkor, azzal a lánnyal majd érdemes lesz próbálkoznod...Sportolni meg kell, MERT EGÉSZSÉGES. Ha meg csak népszerűségre vágysz a lányok körében...inkább ne az legyen a célod.
2012. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!