Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, körülbelül hányból hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, körülbelül hányból hány lányt szólítotok le az utcán aki tetszik? Ha egy lány nagyon tetszik, miért nem meritek megszólítani?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi! :)
2012. aug. 2. 11:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem szokásom az utcán leszólítgatás. 1. Ki áll le egy idegennel 2. Az utcán mindenkinek.van egy célja, ahova tart 3. Sokkal jobb helyek.vannak.
2012. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Csak a tutira megyek...,ha tetszik de nem küld semmi jelet,akkor hagyom.Viszont ha küld jeleket és tetszik is akkor élek a lehetőséggel:)
2012. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagyon részeg vagyok mindet aki szembe jön
2012. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
:D :D Oké értem. Ez a jelzős megoldás logikus. :) Csak azért kérdezem, mert sokszor tapasztalom, hogy a szemüket sem veszik le rólam, mégsem mernek megszólítani. Amúgy szerintem nincs az utcán megszólítással semmi baj. Ki tudja mit szalasztasz el, ha nem cselekszel.. :)
2012. aug. 2. 12:08
 5/31 anonim ***** válasza:
61%
Én kifejezetten utálom, ha leszólítgatnak az utcán, függetlenül attól, hogy párkapcsolatban élek. Egyszerűen idegesít és egyáltalán nem tartom szimpatikusnak. Főleg, ha mindenféle idióta dumával próbálkoznak.
2012. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Iiigen, azt én sem, mert általában ez a "szia cica, van gazdád" típusú pasik jönnek oda. De volt már olyan is, hogy egy külföldi fiú nézett, utánam jött, elnézést kért hogy megszólított, majd mondta, hogy valóban a magyar lányok a legszebbek a világon. :) Azért jól esett, mosolyt csalt az arcomra, és egyáltalán nem idegesített. :) Aki van olyan intelligens, hogy illően szólítson meg egy hölgyet, az a visszautasítást is illően tudja kezelni. :) Szerintem.. :)
2012. aug. 2. 12:14
 7/31 anonim ***** válasza:
Pedig el kell viselned, ha már nekünk férfiaknak kell kezdeményezni ez a legkevesebb.
2012. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

" Csak azért kérdezem, mert sokszor tapasztalom, hogy a szemüket sem veszik le rólam, mégsem mernek megszólítani."


Ha mosolyogsz vagy "úgy" nézel rájuk akkor se mernek odamenni?

2012. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
De ha jó passzban vagyok és egy olyan lányt látok akin látszik hogy érdeklem, meg engem is ő, szóval megvan a tűz akkor ritkán odamegyek:)
2012. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Sokszor akkor sem :D :( Elszégyellik magukat.. :/
2012. aug. 2. 12:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!