Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért félek a lányoktól?

Figyelt kérdés
Nagyon gátlásos és csendes, félénk fiú vagyok tömegben, idegen emberek között főleg. De leginkább szép lányok társasáságában. Mindig is ilyen voltam és ezért sem mertem sosem kezdeményezni lányoknál, illetve másik oka, amiért ilyen félénk vagyok és gátlásos az az, hogy rondának érzem magamat és rosszul érzem magamat a testemben. Úgy érzem nem vagyok méltó a külsőm miatt egy lányra sem, hiszen, ha közelítenék egyhez biztos kinevetne vagy kigúnyolna, elutasítana a rondaságom okán. Na meg mások is látnák és az nagyon égő lenne a számomra. De közben meg rossz így, mert gyakran látok nekem tetsző lányokat és még rájuk nézni is lélegzetvisszafojtva szoktam, rezzenéstelenül. Nem tudom miért vagyok ilyen félénk, ha lányokról van szó, de már jó lenne, ha valaki tudja segíteni, mert én is szeretnék boldog lenni. Nagyon tudnék szeretni, szánalmasan hangzik, de folyton csak szerelemről, csókolózásról, szeretkezésről fantáziálok.

2012. szept. 5. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom! De meditálni fogok rajta, ha sikerült válaszolok!
2012. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amelyik lány ezmiatt elitélne,hát ő.....hány éves vagy?:) nemvagy egyedül aki erről fantáziál,nagyon sokan:) én pl arról,hogy találljak egy normális pasit,akinek nem csak a szex miatt kellek:) 15/L
2012. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

Kép esetleg?

Lehet csak te gondolod magad rondának..

2012. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megértelek! Az a sok haj, az a sok cickó, az a sok muff...szinte a világból ki tudnának velük kergetni!
2012. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne a miérten medtitálj, arra megvan a válsz. Inkább fogadd el, hogy te ilyen vagy. Ne utáld magad miatta. Próbáld meg őszintén teljesen elfogadni magad, tudván, hogy így vagy jó, ahogy vagy. És máris meg fog változni a helyzet. Persze ezt könnyebb leírni, mint megcsinálni. Ha úgy érzed kérd szakértő (pl. pszichológus) segítségét.
2012. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyen társaságokba jársz?

Mit sportolsz?

2012. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szevasz tesó!

Szerintem nincs megoldás, mi ilyenek vagyunk és kész. Nem valószínű, hogy ember képes ekkora változásra a személyiségét tekintve. Azért hajrá, hátha neked sikerül...

27/F

2012. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Csak akkor fogsz tudni kezdeményezni, ha felvállalod magad úgy, ahogy vagy. Azért a külsőn itt-ott lehet ám változtatni. Jó lenne tudni, hogy pontosan mi bajod magaddal. :)
2012. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Először is fogadd el, hogy mindenen lehet változtatni. A félénkségen és a külsődön is lehet javítani. Hinned kell benne, nehogy bemagyarázzák neked hogy lúzernek születtél. Én is szociális pszichopata voltam pár éve, de azóta akkora változáson mentem keresztül, részben véletlenül, részben önerőből, hogy mára a társaság motorja vagyok, a csajok egyből felfigyelnek rám. A pocakomat is izomra cseréltem az évek kemény munkájával. Ahogy Arnold Schwarzenegger mondta, a sikerhez vezető út hat szabálya: 1. bízz magadban 2. sose félj a vereségtől 3. mondj nemet a negatív embereknek 4. szegd meg a bevett szabályokat 5. dolgozd ki a beled 6. mindig adj vissza valamit


azt mondom első körben kezd el sportolni és tarts ki mellette addig, amíg az eredmény nem látszik. ha már látod az eredményét onnantól nem akarod majd abbahagyni


a személyiségeden is segíteni kell. ez viszont kemény agymunka, nem olyan egyszerű mint gyúrni. ha tudsz angolul, akkor a Without Embarrassment című könyvet ajánlom, pontosan a te problémára ad megoldást, egy veled azonos sorsú ember írta. Le lehet tölteni torrentről valahonnan.

2012. szept. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem önbizalomhiány :)

Keress valamit,amiben jó vagy és ezáltal nagyobb lesz az önbizalmad.

Egyébként,néha tényleg elég félelmetesek vagyunk mi,lányok :D

2012. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!