Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek szinte a lányoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek szinte a lányoktól?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és szinte félek a csajoktól. Már a szemükbe alig merek nézni.. tökre szégyenlős leszek meg minden előttük. Nem hiszem hogy egy régi csalódás miatt lehet ez mert nem volt még kapcsolatom. Az osztálytársaimhoz meg régebbi ismerősökhöz simán közeledek de idegen csajok előtt leblokkolok. Tudom volt már hasonló kérdés de ott nem találtam jó választ a kérdésemre: Mit lehet ezzel csinálni?


Jó lenne már egy barátnő meg minden (szerelmes is voltam már reménytelenül) de így nagyon nehezen lehet megoldani. Csomó haverom van, aki teljesen normálisan képes közeledni akár idegen lányokhoz is. Nekem meg szívem ver a négyszeresén ilyen helyzetbe...

mondjatok vmit, hogy mi ez meg hogyan változtassak rajta


Köszi a válaszokat :)


2009. aug. 13. 00:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Az a bajod hogy nincsen benned önbizalom.Amikor az első barátnőmmel összejöttem elötte énis nagyon féltem aztán valahogy erőt vettem magamon és megszólítottam a lányt. Onnantól már nagyon jól eltudtunk beszélgetni és egymásra is találtunk. Csak annyit kell tenned ha megtetszik egy lány menj oda hozzá beszélgess el vele (szórakozóhelyen tánc, vagy meghívod valamire vagy esetleg elhívod sétálni) ha télleg nagyon félénk vagy akkor első találkozásnál ne nagyon próbálkozz még a csókkal ismerd meg a lányt és csak aztánkezdjél rá nyomulni persze csak akkor ha nem érzed hogy nem vagy neki szimpatikus. Sok sikert!16/F
2009. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszi


azért várom még válaszokat :)

2009. aug. 13. 01:05
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és én olyan voltam,hogy ha hozzám szólt egy fiú szinte meg se tudtam mukkanni vagy csak baromságokat beszéltem,pedig egy nagyszájú hangoskodó voltam a kiívülállók szemében.Ha ismerkedni próbálsz ne hozd magad olyan helyzetbe,hogy számodra megalázó legyen,értem ezalatt azt,hogy ha udvariasan közeledsz valakihez arra általában a reakció is udvarias,de ha valami "nagyon jó dumát"enged el az ember,arra nem mindenki vevő.Próbálj úgy ismerkedni,hogy nem arra gondolsz most aztán tétje van a dolognak,csak ismerkedj bátran!Remélem segítettem,sok sikert!!
2009. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
túl sokat gondolkodsz, hogy mit fognak szólni a véleményedhez, reakcióidhoz.. Igyál egy-két sört és szard le, mit gondol más, ha magadat adod, akkor magadért fognak szeretni. Mondd ki a véleményed bátran mindenről és ne gondolkodj olyanokon, hogy mi lesz ha nem tetszik nekik..
2009. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek veled. Először is egy kérdés. Mennyire tartod magad helyesnek ? - Legtöbbször abból alakul ki szégyenlősség a mai fiúk/lányok életében hogy nem tartják magukat elég jónak a többiekhez képest. Nekem személy szerint volt egy ilyen fiú ismerősöm aki azért nem tudott beszélgetni más emberekkel, mert ő nem tudott magának márkás cuccokat venni, nem volt menő, és nem volt helyes.

Neked is azt tudom mondani mint neki hogy saját magadat kell megismerned először.Valószínűleg azért parázol be a csajok előtt mert félsz az elutasítástól, amit nem is csodálok, mivel a lányok többsége elég tapló módon tudja kifejezni nem tetszését ha épp nem olyan férfi egyed közeledik hozzá amilyet ő elképzelt :S Igazából erre nem lehet mondani semmi olyat hogy hogyan változtass ezen, nem biztos hogy változtatnod kell, csak kicsit dolgoznod kellene az önismereteden, és egy kis önbizalmat merítened :)

2009. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nem tartom magam annyira helyesnek.. de sokan mondják a környezetemben hogy az vagyok..
2009. aug. 14. 01:52
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam h itt a probléma. :) biztos vannak lány barátaid azért?! aki közelebb áll hozzád próbálj meg vele beszélgetni olyan dolgokról hogy mi az amit jónak talál benned és mi az ami rossz tulajdonságod.Mond el hogy te mit gondolsz magadról és kérd meg h őszintén adjon választ a kérdéseidre. Kérdezhetsz olyanokat is hogy pl mi lányok hogy reagálunk különböző helyzetekben, biztos neki is volt már kellemetlen pillanata egy fiúval . Szóval az a lényeg hogy ezt ne csak itt merd elmondani hanem próbáld vállalni és egy idő után nyitottabb leszel, és ez nem égő, hidd el.

18/L

2009. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Együttérzel veled. :D velem is ugyanez a probléma...

F/16

2009. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez volt a probléma. Leblokkoltam lányok társaságában, pláne olyannál, aki tetszett nekem.

Aztán valahogy mégiscsak lett barátnőm, megszoktam a jelenlétét és kinyíltam előtte, azóta rájöttem, hogy lehet lazán is viselkedni lányokkal, nem harapnak :)


A lényeg az, hogy úgyis ki fogod egyszer nőni ezt és akkor onnantól minden okés lesz, ez a korral és a tapasztaltsággal együtt jár.


25/F

2009. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is jó ötlet akár egy osztálytársnő vagy barátod barátnője véleményét kikérni. Akár egy buli alkalmával üvegezés,felelsz vagy mersz játék közben rákérdezni dolgokra. Ne gondolj arra, hogy a csajok mire gondolhatnak ha meglátnak vagy ilyesmi, inkább barátkozzz mint csajozz... a szerelem meg jön magától. Esetleg elmondhatnád egy komolyabb barátodnak a problémát, hogy csináljatok olyan randit ahova ő elhívja a barátnője barátnőjét. Vagy az alkohol mindent megold. Hozzánk csapódott már részeg búbánatos srác akivel én tök jól eldumáltam és mai napig a haverom. Megkell hallgatni a csajokat....na meg mosolyogni a fiúnak is szabad...
2009. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!