Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "félek" a lányoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "félek" a lányoktól?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már van több hasonló kérdés kiírva, de sajnos nem találtam számomra jó választ köztük. Eddig körülbelül 5 lány tetszett nekem, akiktől elutasítást kaptam. Ezek előtt sem voltam bátor a lányoknál, de most már végképp nem. Ha egy szép lány közelébe kerülök, egyszerűen mindent elbaltázok. Mihelyst szemkontaktusba kerülök vele, szégyellős leszek, de nagyon. Odamenni sem merek hozzá, pedig bennem van az, hogy márpedig oda fogok menni, de egyszerűen valami megfékez. Amikor sikerült egy szép lánnyal beszélgetnem, akkor is csak hülyeségeket beszéltem össze-vissza, amit vissza gondolván nagyon cikinek vélek. Örülnék már egy barátnőnek. Mit tegyek? Lányok, fiúk segítségét egyaránt várom.
2012. máj. 4. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Kevés önbizalom!
2012. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
15 éves, fiú
2012. máj. 4. 20:58
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Ne a szépségük alapján közelíts, mert ez okozza a lefagyást. Vannak átlagos, nagyon jó humorú, kedves, barátságos lányok, barátkozz velük.

Így nem arra gondolsz, hogy jaj de szép. :) és még jól is érzed magad. ;)

2012. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

eljön a te időd is, én akkoriban egy "szia"-t sem tudtam mondani, de most már 1000x könnyebb, fejleszd magad, mondogasd hogy jó pali vagy

f18

2012. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Jim Bim válasza:
0%
Lehet hogy homár lettél!
2012. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lupus válasza:

Utolsó!

Ne legyél hülye!

Ha homár lenne akkor pont, hogy nem jönne zavarba a csajoktól.

2012. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nah velem ugyanez csak én meg lány vagyok és a fiúktól "félek" :D

szerezz lány barátokat, olyanokat akik talán külsőre nem is tetszenek annyira. A lényeg az, hogy minnél többet beszélgess lányokkal és légy a közelükben.:)

2012. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy semmivel sem jobbak nálad.
2012. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom.. :(
2012. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
:D Ezzel valahogy én is így vagyok... Aki tetszik arra nem merek ránézni :D Aki átlagos számomra azzal semmi gond sincs. Sok srác barátom van... De ha valaki tetszik nem merek a szemébe nézni :D 20/L
2012. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!