Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogok valaha kelleni bárkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok valaha kelleni bárkinek is egyedülálló anyaként?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 13:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok kedves hozzászólást! Egyébként 22 vagyok és most novemberben lesz 2 éves a kisfiam. Most a céljaimra koncentrálok.Az első és legfontosabb,hogy a fiamból rendes embert neveljek és hogy Családpedagógiai mentor lehessek! :-)
2012. szept. 6. 14:41
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyod/hanyagolod el magad, akkor semmi akadálya!

Sztem nem is ez a legnagyobb gond, mert egy olyan férfi aki alapból szereti a gyerekeket, annak ez nem fog gondot okozni (még akár közösen s vállalhattok), viszont az hogy a gyerekeddel milyen lesz a viszonya az már más kérdés. Azt nem tudom, hogyan kivitelezhető, de talán őt is folyamatosan fel kellene készíteni valahogy arra (a korának megfelelően), hogy neked is lehet majd valakid, akit szerethetsz, és ne pedig csak az adott pillanatban sokkolja, amikor szemesül vele, hogy az édesanyja is ember, és nő, akinek szüksége van társra!

2012. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!