Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló nők! Ti mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők! Ti mikor mertek magatokhoz felvinni egy új társat, akit azelőtt nem ismertetek?

Figyelt kérdés

van egy srác, netről ismertem meg, udvarolgat, úgy ahogy elvagyunk, voltam már nála, de én fel nem merem hozni magamhoz. olyanoktól tartok, hogy esetleg, ha tudja mikor dolgozom, az alatt betör, vagy egy idő múlva csak a kényelem miatt járna hozzám - nő, szex, közel a munkahely alapon -

szóval én irtóra félek/tartok ilyesmiktől. mikor jön az az idő, amikor meg lehet bízni valakiben, vagy azt honnan látni?


2012. aug. 26. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenektől én is félek,ezért nem merek csajokat felhozni :D
2012. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én úgy vettem észre 10-ből 10 srác simán felvinne a lakására, ha belemennék...
2012. aug. 26. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!