Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy alacsony, vékony fiú senkinek sem kell?

Figyelt kérdés

Én már emiatt nem is próbálkozom jó ideje lányoknál. Boldogtalan és üres az életem, míg másnak párja van. :(

Azt is unom már, hogy mindenki lenéz a termetem miatt meg parancsolgatni, irányítani akar. A legjobban az zavar, hogy felnőtt létemre még a postás is taknyos kisfiúnak nézett, akivel úgy lehet beszélni, mint egy hülye kissráccal. Az ilyenektől mindig dühös leszek. De a legjobban az dühít, hogy egy lánynál sincs esélyem a termetem miatt és, mert szerintem arcra is ronda vagyok. Na meg nem a menő, nagydumás, beszólogatós, elkényeztetett gazdag kölykök közé tartozom, akik azt hiszik övék a világ. Már kisebbségi komplexusom van jó pár éve. Amikor haverokkal nagy nehezen csak próbálkoztam sem láttam a nagy vonzalmat a lányok részéről. Gondolom valami magas, jóképű, izmos gyerekre fájt a foguk még a túlsúlyosaknak is.



2012. szept. 6. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Miért van az, hogy minden alacsony és vékony pasi itt rinyál?? -.-
2012. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az alacsonyságon nem, de a vékonyságon lehet változtatni, meg egy kis önbizalmat szerezni...

Volt a fősulin egy alacsony srác, aki a fél sulin végigment... de vékony nem volt, és az önbizalma is nagyon rendben volt. :)

2012. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
MEnnyire alacsony?
2012. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
rengeteg alacsony vékony pasinak van csaja! csak ők sportolnak,és nincs önértékelési gondjaik....
2012. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
azért mert az alacsony fiú nem próbálkozik a lányoknál. Nem elég kitartó.
2012. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

nem csoda, hogy lenéznek és kisfiúnak kezelnek.

viselkedj már férfiként te nyafigép.

2012. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Amúgy a fiúk nem érdekelnek?Ha igen írj nekem.Bisex vagyok
2012. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

na figyelj


én 190 cm vagyok 80 kg még nem volt csajom és nem is szoktam próbálkozni


volt oszt társam 160 cm kb 55 kg és volt már csaja és körülzsongják a lányok


Szóval rohadt sokat számít az önbizalom is és az, hogy ne add fel, próbálkozz be sok csajnál. Nekem van némi önbizalomhiányom meg nem is szoktam nagyon próbálkozni pedig nem nézek ki rosszul..

2012. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Á, ezeknél a mai tini lányoknál értelmetlen is próbálkozni, úgyis elutasítanak mind a külsőm miatt. :(
2012. szept. 6. 22:52
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Vazzeg, alacsony vagyok és vékony. Szerinted zavar? Persze, hogy nem! A többiben is egyezünk, csak egy dologban különbözünk: növesztettem a két lábam közé egy tököt magamnak.
2012. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!