Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek igaz nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek igaz nem kellenek a félénk, visszahúzód, csendes, gátlásos, érzelmes fiúk, akiket aranyosnak neveztek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Akik alapból ilyenek nem. De ha kettesben vagyunk, tudjon ilyen oldalt is megmutatni. De ja, alapból a férfi hordja a gatyát, és ha már így van, akkor hordja benne a tökét...
2012. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Na most már tényleg felruglak titeket. Egész álló nap itt bőgtök, hogy ti milyenek vagytok és egy lánynak sem kelletek de a k*rva istenért sem változnátok ám meg. Áh, ne is, inkább sírjatok, meg fulladjatok bele a könnyetekbe meg a depsresszióba ti fiúk még jóindulatal sem nevezhető barmok.
2012. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
fiúnak*, csak gyorsan írtam...
2012. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a gátlásaid legyőzöd, szerintem van esélyed, állj ki önmagadért és légy határozottabb.
2012. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Minden lány más. Egy visszahúzódó lány valószínűleg nem várja el, hogy a párja a társaság középpontja legyen, de azért merjen megszólalni.


Viszont a saját példám azt igazolja, hogy nem kellenek. Én eléggé nagypofájú típus vagyok. Értelmes vagyok, nem erről van szó, csak én szeretem a humort, szeretek beszélgetni, nem vagyok romantikus, nem vagyok nyálas, gátlásos sem, félénk és visszahúzódó pedig aztán főleg nem. Én nem tudnék mit kezdeni egy ilyen férfivel. Mondok egy poént és nem röhög rajta, a végén még azt hiszem nem volt vicces :)) A párom egyébként nem az a tipikus hangos megmondóember, de sosem volt félénk.


Keress visszahúzódó nőt és merj megszólalni, akkor minden problémád megoldódik.

2012. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pl egy kissé visszahúzódó lány vagyok (amin próbálok változtatni), de nekem nem jönnek be a gátlásos fiúk. Egy férfi legyen férfi! Tudjon megvédeni, ha kell, lehessen vele bármiről beszélgetni, vagy viccelődni.

Amúgy is azt mondják, két dudás nem fér meg egy csárdában :D

2012. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagydumás vagyok, de sulin kívül csak meg otthon. Két randim volt csak , de mindig én pofáztam többet. De általában suliban rosszul érzem magam és csendes, félénk vagyok.
2012. szept. 8. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért csak otthon vagy nagydumás? A suliban miért nem? Mi az akadálya?
2012. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!