Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar senki komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar senki komoly kapcsolatot velem?

Figyelt kérdés

Amikor végre ráveszem magam, h valakit elfogadjak és lefeküdjek vele, általában az első szex után jut eszükbe, hogy ők mégsem akarnak komoly kapcsolatot. Persze a szex részét folytatnák.

Nekem ez nagyon rosszul esik, csalódtam mindenkiben.

Ugye az meg hogy valaki nem akar komoly kapcsolatot csak annyit jelent, hogy velem nem.

Mindenki odáig van értem, de csak amíg nem fekszünk le, ott véget ér minden. Mi lehet a baj velem, miért nem akar senki megbecsülni?


2012. szept. 9. 19:03
1 2
 11/17 ASOT ***** válasza:
100%

Jelen esetben veled van a baj. Nem mással.


"általában az első szex után jut eszükbe, hogy ők mégsem akarnak komoly kapcsolatot"---> Ergo hülyítettek te bevetted a szavaikat, gondoltad tényleg ilyenek aztán végre megkaptak és ennyi.


"Ugye az meg hogy valaki nem akar komoly kapcsolatot csak annyit jelent, hogy velem nem"---> ez úgy hangzik, mintha azt mondanád, hogy te vagy a világegyetem egyetlen nője aki a pasiknak csak dugásra kell. Nem nem te vagy az egyetlen.


Szóval :)


1. hiszékeny vagy és naiv ,és ne is próbáld tagadni, mert ha nem lennél az akkor nem ugranál velük első alkalomkor az ágyba,

2. ollyan mintha sietnél rohannál valahová mintha csak napjaid lennének hátra...

3. túl hamar odaadod magad.


Megoldás: de ez a megoldás csak TALÁN megoldás :)

- Ha jobban megismered őket, lesz 1-2 randi találkozgattok elmentek erre arra, és csókot sem adsz első randin csak 3. randin, és ha a pasi 1 hét mulva már szexelni akarna, akkor elsőre utasítsd el h ez neked még korai egy kis idő még kell neked.---> ha nem csak dugni akar akkor türelmes lesz mert kellesz neki és kedvel, és nem 1 napra tervez.

De ez sem 100%.

Szóval ismerd meg jóóó alaposan.


Viszont, te! Te meg ne mesélj el mindent nem kell mindent elmondanod magadról mert olyannak tudlak elképzelni mint egy nyitott könyv...

2012. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a konstruktív kritikát.

Igazából, amit leírtál az legalább 90%-ban igaz.

A "nyitott könyv" dologgal teljesen egyetértek, ezen is megpróbálok változtatni, csak nehéz eltalálni az arany középutat. :)

2012. szept. 9. 19:26
 13/17 ASOT ***** válasza:

azt mindig nehéz :)


és az a maradék 10% amiben nincs igazam? az pontosan mi? :)


De legalább átlátod a dolgokat, látod h mi az amit elronthattál illetve amit nem? Mert feleslegesen nem fogok hablatyolni!

2012. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy nem az első randin történik az első szex, hanem igyekszem megismerni őket. A legutóbbi randim alkalmával (ami 2 napja volt) már nem mondtam el túl sokat magamról, kedves voltam....szexeltünk...és mégsem akar komoly kapcsolatot. Kezd kicsit elszomorítani az, hogy sok fiúból egy sem! :/
2012. szept. 9. 19:44
 15/17 ASOT ***** válasza:
hát ez is elég hamar volt, mármint a szex. probáld azt amit említettem h az első próbálkozást elutasítod. és az a bizonyos első fejezet ne legyen 2 oldal hanem legyen 10.
2012. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

férfi vagy? nem? akkor ne viselkedj úgy...egyszerű a megoldás, legyél nő, nőies...

'Amikor végre ráveszem magam, h valakit elfogadjak és lefeküdjek vele...' ezt itt úgy írod, mintha fél évet váratnád őket...

nem bírsz egyedül lenni? mert az elég nagy baj...tényleg

2012. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy úgy öltözöl, mint aki a sarokra készül? A legtöbb fiatal csaj ribancnak öltözködik és aztán csodálkozik, hogy annak nézik. Ha komoly külsőd lenne, akkor komolyan is vennének, hidd el. Szerintem ezen kellene változtatnod. Még ha nem is öltözöl ennyire kihívóan, akkor is van valami, amivel a könnyűvérűségedet felszínre hozod és amiért a pasiknak csak szexre kellesz. Ezen kéne változtatni.
2012. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!