Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek is rossz a tapasztalato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rossz a tapasztalatok a netes társkeresőkön (love.hu és társai)?

Figyelt kérdés

Nekem borzalmasak...minden normális hangvételű üzenetbe belekötnek. De ha cseveg velük, az is baj. Egyszóval semmi nem jó senkinek. Hozzáteszem, nem nézek ki rosszul, a stílusom sem rossz és megvan mindenem ami kell...


Nektek (nők, pasik) mik a tapasztalatok?


2012. szept. 9. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem is tervezem hogy társkeresőkön ismerkedjek.Elvből sem. 24F
2012. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

ha nem nézel ki rosszul és mindened megvan ami kell,nem folyamodnál az internetes társkeresőkhöz :)

L

2012. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Megértelek :-)
2012. szept. 9. 20:49
 4/17 anonim ***** válasza:
Mind sz@r.
2012. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot nagyon nehéz találni ott, de nekem társkeresőről jött össze az eddigi legjobb egyéjszakás kalandom. Most már inkább valami komolyabbra vágynék, de komolyat biztos, hogy nem társkeresőn fogok keresni, azóta már nem is vagyok fent sehol. 22/F
2012. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én több társkeresőn fent vagyok január óta. Eddig rengeteg emberrel leveleztem, 5-tel randiztam, ebből egy vállalhatatlan kripli, egy kamugép aki a második randi elől már megfutamodott, egy válogatós, akinek nem voltam elég egyszerű, egy aki a megbeszélt randira el se jött, és egy akivel összejött egy kb. egy hónapos kaland, akit végül a bunkósága miatt kidobtam. Hát kb. ennyi! Kezdem feladni, nagyon sok a komolytalan link alak, irreális igényekkel, és hatalmas egóval! Irigykedve olvasom némelyik kommentben, hogy van aki itt a GYK-n talált társat! Ha van itt valaki akit érdekelne egy 51 éves pesti nő, írjon! :)))
2012. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez van...2-3 gyerekkel 30 évesen azt gondolják hogy majd Lorenzo Lamas hasonmásával jönnek össze aki még hűséges is hozzájuk meg full gazdag is :-)
2012. szept. 9. 21:32
 8/17 Disturbed90 ***** válasza:

Általában nekem is rosszak mivel nem vagyok valószínűleg jóképű, kezdeményezésekkor vissza se írnak csak elolvassák amit írok és annyi... de a legutóbbi kapcsolatom ( 4 hónapig tartott ) például a "páratlan" társkeresőről jött össze, jelenleg a badoo-n nézelődök, sajnos a szokásos sikertelenséggel. Állítólag baromi rendes vagyok, de mindig van egy "bocs de nem" vagy "csak barát" vagy válasz nélkül maradok. Én ezt a külsőmnek tudom be mivel más alapján nem lehet ítélni ha csak annyit írok "Szia xy vagyok, megtetszettek a képeid, gondoltam ismerkedhetnénk ha te is szeretnéd, mit szólsz? :)" meg ehhez hasonlók...


22/F szingli már 4 hónapja... :P

2012. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 ratchris ***** válasza:
Én a love.hu-n jöttem össze a párommal. Már 6. éve vagyunk házasok ;)
2012. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
alapból nem hiszek az internetes társkeresésben, pár éve viszont kíváncsiságból meg egy barátnő unszolására regisztráltam a love.hu-ra. a barátomat ott ismertem meg. úgy kitűnt a tömegből és annyira megtetszett első látásra, hogy én kezdeményeztem levelezést. két éve vagyunk együtt:)
2012. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!