Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért magasságmániások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért magasságmániások, még az alacsony lányoknak is magas pasi kell, de miért? Én már nem bírom ezt tovább!

Figyelt kérdés

#nők #lány #magasságmániás
2012. szept. 10. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Te értelmi fogyatékos vagy?


Ahhoz, hogy nem találsz magadnak nőt semmi köze a magasságodnak. Máshol kéne keresned a hibát...


28/n

2012. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én spec egymagas vagyok a pasimmal.
2012. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

én speciel azért szeretem a magasabb pasikat, mert szeretek rájuk "felnézni", és egyszerűen bejön. védelmezve érzem magam tőle.


de különben nem minden csaj hajt magas pasira, veled más a baj, csak egyszerűbb erre rákenni.

2012. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ne hazudgáljatok már! Őszintén mondjátok ki! Nálatok a férfi 180cm-től kezdődik.
2012. szept. 10. 12:15
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

"Ne hazudgáljatok már! Őszintén mondjátok ki! Nálatok a férfi 180cm-től kezdődik."


Minek kérdezel, ha nem érdekel a válasz? A magasság egy jó pont, de egyáltalán nem kizáró ok a nőknél, ez hülyeség! Ez kb olyan, mint amikor a csajok azt hiszik, azért nincs pasijuk, mert kicsi a mellük, ugyanekkora baromság. Nekem nem egy és nem kettő haverom van 180 alatt, akik igenis sikeresek a nőknél (némelyik nem is kicsit).

2012. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Te nem azért nem kellesz nekik, mert alacsony vagy. Én 192 vagyok, a nők szerint még a testem is jó hozzá, de mégis egyedül vagyok.


Itt valami másról van szó. Egyszerűen nem vagyunk annyira jók, ami nekik kell. Fordítva is így van, én sem érem be akárkivel.

2012. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én meg mostanság kismillió párt látok ahol a nő akár egy FEJJEL is magasabb a faszijánál... Én ezt nem bírnám, de látod b*zdmeg, vannak sokan! Te meg egy hisztis f*sz vagy, az a bajod.. nem az, hogy alacsony.
2012. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodj meg szépen nálunk a férfi 180cm felett kezdődik...-.-
2012. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A pici csajoknál tényleg nem értem :D nálam, érthető. 180 centi vagyok, nem akarok senkit se a hónom alá csapni, olyan lenne, mintha a gyerekem lenne, vagy nem tudom... Egy pasinál az a fontos, hogy oda tudjak bújni hozzá úgy, hogy ne kelljen lenéznem rá :D
2012. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Itt tényleg az alacsonysággal lesz a probléma.


Csakhogy nem a testmagasság, hanem az intelligencia.

2012. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!