Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért magasságmániások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért magasságmániások, még az alacsony lányoknak is magas pasi kell, de miért? Én már nem bírom ezt tovább!

Figyelt kérdés

#nők #lány #magasságmániás
2012. szept. 10. 11:56
1 2
 11/18 mmano88 ***** válasza:

Nekem spec volt már velem egymagas pasim, pedig 163cm vagyok..

engem ez sosem érdekelt.


De miért van minden nap legalább egy ilyen kérdés?! Ennyi az önbizalomhiányos pasi vagy mi van veletek?


23N

2012. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha azzal töltöd az idődet, hogy itt ilyen kérdéseket teszel fel, ahelyett, hogy kimennél ismerkedni,így biztos,hogy nem lesz csajod. Másik dolog, ha eleve úgy mész hozzá egy lányhoz, hogy csak ez jár a fejedben,hogy "Á, ennek is biztos valami égi meszelő kell", így se lesz csajod, mivel a gondolataidat csak erre összpontosítod, ez negatív gondolkodás, ami kihat(hat) a kommunikációra, ergo nem lesz megnyerő a szöveged.
2012. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Itt senki se érti a másikat. :) A lány hozzászóló csodálkozik, hogy ilyen sok önbizalomhiányos pasi van. Igen, ilyen sok van.


Aki jól csajozik, az nem érti, miért nem tud valaki csajozni. Örüljön neki, hogy nem tudja, milyen ez.


A kérdező pedig nem fog érteni minket.

2012. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azért csinálják, hogy téged bosszantsanak.


Te vagy a világ számkivetettje akit senki nem ért meg, és mindenki eltaszít magától, mert nem látják a belső értékeidet és azt a varázslatos személyt, aki benned lakozik. De eljő a nap amikor minden megváltozik és bosszút állhatsz a téged ért valós sérelmekért.


Így jó?

2012. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
180 ? Tévedés 182 vagyok és kaptam már lánytól hogy kicsi vagyok! Az a gáz hogy a mai tizen éves fiúk többsége magas 185-90 így mi a 20 on évesek már kicsik vagyunk at átlagos magassággal.
2012. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nekem legjobban 170-180 között jönnek be
2012. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ez egy nagy f*szság. Hidd el csak addig mondják ezt amíg a barátnőikkel beszélgetnek és tartani akarják a szintet, hogy ők bizony 180 alattival nem kezdenek. 170 cm vagyok lány létemre, szóval elég magasnak számítok, de sosem érdekeltek a túl magas fiúk. Egy-egy buliban odajött hozzám néhány 190 fölötti csávó, és alig tudtam velük táncolni mert egyszerűen nem értem föl a nyakukat, nem tudtam beléjük kapaszkodni.:D Én speciel sokkal jobban szeretem a 174-176 centis magasságot mert akkor normálisan tudok velük beszélgetni, táncolni, csókolózni stb, nem kell sámlira állnom.

Mondjuk ha 170 alatt vagy, na az már baj.

2012. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én 168-170 cm vagyok...el se tudom mondani mennyire rossz az életem ez miatt


27/F

2014. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!