Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az orvosom! Mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az orvosom! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Fél éve járok egy magánorvoshoz és nagyon megtetszett nekem. Azóta megtudtam róla pár személyes infot is és felkeltette az érdeklődésemet. Nő vagyok, nem nagy köztünk a korkülönbség és az érdekelne, hogyan hozhatnám finoman a tudtára, hogy szívesen megismerném? A helyzetet nehezíti, hogy mostanában nagyon ritkán járok csak hozzá...

A rendelőbe nem ronthatok rá, hiszen biztosan kellemetlenül érezné magát mint orvos és mint férfi is.

Van valamilyen ötletetek? Ti hogyan közelednétek a helyebe hogy ne legyen túl nyomulós, de érezze, hogy érdeklődöm?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. dec. 26. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg iwiw? De ez nehéz kérdés...
2010. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

kérj randit e-mailben :D

bocsi, jobb ötletem nincs

2010. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
tud meg hova szokott járni szórakozni/kikapcsolodni és véletlenül legyél te is ott....
2010. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket!:)

és nem gáz, hogy én állítok neki konkrétan egy randival? ahogy "ismerem" elég határozott és irányító típus és nem tudom mennyire értékelné ha én hívnám el...

2010. dec. 26. 22:33
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az orvosi etika tiltja az orvos és páciense közötti kapcsolatot.
2010. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném,hogy milyen dokiról van szó!?
2010. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Megkérdezhetem milyen orvos? És biztosra tudod, hogy nincs senkije?
2010. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ milyen orvos. Mert pl. egészen máshogy kell közelíteni ha a háziorvosod, ha nőgyógyász, ha pszichiáter. Milyen orvos?
2010. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
fogorvosról van szó, ezért mégnehezebb a kommunikáció vele...
2010. dec. 26. 22:38
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Kérdezd meg tőle hogy:

Kedves doktor úr, eljönne hozzám szabadidejében és betömné a lukaimat?

2010. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!