Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éljem túl az elutasítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl az elutasítást?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam akibe szerelmes lettem, és el akarom hívni randizni de nagyon félek. Néha beszélgetünk szünetbe de nem túl gyakran akkor mindig mosolyog meg én is rá ,és a szemembe néz és én is végig az ő szemébe de mégis úgy érzem ,hogy ezt nem azért csinálja mert bejövök neki hanem egyszerűen csak ilyen a természete. Ha mégis elhívom randira és nemet mond mit csináljak? Nem tudnám elviselni, utána minden nap látnám nagyon megalázó lenne.


18/F



2012. szept. 13. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A Túlélés törvényei már megjelent DVD-n érdemes lenne megvenned!
2012. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haha
2012. szept. 13. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Besz*rok egyesek problémáin.
2012. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem jott be alapon, kerulod egy darabig, aztan ugyis meg fog elobb-utobb valaki mas tetszeni.
2012. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fél éve én is így gondolkodtam, de nem jött be sajnos..:/
2012. szept. 13. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor úgy kérdezd meg tőle mintha kicsit félvállról vennéd...

beszélgetés közben téma váltásnál:

"Amúgy.. volna kedved valamikor eljönni velem meginni egy kávét, sört, amit akarsz? "


"Hááát.. nem :/ nem úgy gondolok rád.."


"nem? áhh akkor mindegy :) azt hittem bejövök neked :D akkor oké mindegy :) "


és hozz fel egy teljesen más témát amiről már akartál beszélni vele... és mosolyogj és ugyanúgy nézz a szemébe :P

2012. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi!
2012. szept. 13. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!