Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a szakítást?

Figyelt kérdés
2 év, majdnem 2 hónap, és vele szeretkeztem először... nagyon szeretem...
2012. szept. 6. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Idő. Vagy küzdj érte.

Ha lehetetlen küldetés akkor barátokkal lógj minél többet.

2012. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy azt írta, hogy nem szeret annyira, mint régen... Máskor is szakított már, mert mással is akart dugni, és visszajött.

Jelenleg külföldön él...

2012. szept. 6. 15:38
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem 4 év, én is vele szeretkeztem először.

azt mondta mindenki, hogy majd az idő begyógyítja a sebeket. Saját tapasztalat: a lóf*szt! Szerintem csak egy másik szerelem tud enyhíteni a szenvedésen. Legalábbis remélem, mert eddig másik szerelemnek a közelében sem jártam. De mondjuk sokat segít, ha nem tudsz róla semmit, nem is látod.

2012. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te annyira szereted, hogy visszafogadod más ágyából? Jó, tudom, semmi közöm hozzá. De nekem úgy ment, hogy minden létező szálat megszakítottam vele, és mindig, ha eszembe jutott, visszaidéztem azokat a dolgokat, amiket nem szerettem benne.
2012. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakítást nem lehet túlélni. Gondolj bele, elszakadnak a beleid, kibuggyan a májad, a gyomrod. Nincs ember, aki ezt túléli szerintem, kivéve ha az embert úgy hívják: Chuck Norris, mert ő még ilyenkor is képes felállni a porból és egy jó kis köríves még mindig benne van a levegőben.
2012. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5: RETARDÁLT!
2012. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen... én ezek után is tudom szeretni... tök mind1, h megszakítok-e vele mindent, vagy sem, mert minden rá emlékeztet...
2012. szept. 6. 15:54
 8/12 anonim ***** válasza:
"..tök mind1, h megszakítok-e vele mindent, vagy sem, mert minden rá emlékeztet..." ismerős a helyzet..egy hely, egy szám vagy akár csak szófordulat, amit Ő mondott is képes padlóra küldeni újra és újra..amikor én is megszakítottam a volt barátommal mindent, akkor nekem is folyton eszembe jutott, mert tényleg minden rá emlékeztetett..most viszont mindennap látom és nem tudom eldönteni, hogy örüljek-e neki vagy sem..
2012. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
együtt érzek veled... :(
2012. szept. 6. 16:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedj! Próbálj új szerelmet keresni, szerintem csak ez tud segiteni.
2012. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!