Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi volt a legrosszabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a legrosszabb, legsablonosabb megszólítás amit már mondtak nektek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Az,hogy: "Szia!Tetszel nekem,megszeretnélek ismerni"

Ez annyira gagyi

2012. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Az a rossz megszólítás, amit csúnya srác mond.
2012. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Csaholj a fülembe cicám, én vagyok a zsákosember"
2012. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

12:46


Szerintem rátapintottál a lényegre. Egy jóképű sráctól a lányok bármilyen megszólítást szívesen vesznek, de egy csúnyácska fiútól még a legkorrektebbet sem fogadják el, jön az, hogy elküldik az embert a p*csába.

2012. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 asdasd1125 ***** válasza:
100%

néhány megszólítás ami nemnagyon jön be a csajoknak:

- Szija cica van gazdád?

- Jó a csöcsöd kő kóla?

Csajok után ne fülyülj mert nem kutyák ;)

2012. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azok is bejönnek, amiket az utolsó írt, ha jóképű pasi mondja.
2012. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Cáfolnám ezt a csúnya/szép pasi elméletet, mert az előző válaszoló, asdasd1125 által közzétett megszólításokat a Föld legjobb pasijától sem venném jó néven.
2012. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem megszólítás volt, de "fürgébben nyalok, mint Lassie" XD
2012. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

korzóztunk a városba, csajbandában, egyszer csak valaki utánunk szól: hé láááányokkk, olyan szépek vagytok, mint az új vetttőgép!!

Majd berasáltunk:D

2012. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is nő létemre cáfolom a csúnya fiú - helyes fiú elméletet. Tőlem lehet a világ legjobb pasija is valaki, hogyha kinyitja a száját és kiderül, hogy egy hatalmas tuskó, akkor nem fog érdekelni és ez igenis a megszólításnál már általában érződik, a beszédstíluson.


Legsablonosabb megszólítás valóban ez, hogy "szimpatikus vagy, szívesen megismernélek". DE ha egy aranyos, kedves srác (nem muszáj nagyon helyesnek lennie) mondja ezt, akkor én is szívesen megismerném őt! Ennyi!

2012. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!