Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem lányok, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem lányok, mi rossz van rajtam vagy mit teszek rosszul, hogy nem kellek a lányoknak?

Figyelt kérdés

3 diplomás (az egyik azok közül politològus)25 éves, viszonylag intelligens fiatalember vagyok, legalàbbis legtöbben ezt mondják. Eddig csak egyetlen baràtnőm volt koron ellenère. Legtöbbször csak a visszautasìtàsig jutok el a hölgyeknél. Pedig velem bàrmirő lehetne beszèlgetni, nagyon sok mindenhez hozzà tudok szòlni érdemileg. De ez valahogy nem elèg a lànyok szìvènek megnyerèsèhez. Lehet az a baj, hogy tùlon tùl rendes vagyok velük ès tisztelem őket. Àltalàban jòl öltözködöm, munkàmbòl kifolyòan leginkàbb az öltönyt preferàlom. Sajnos van rajtam 6-8 kilò felesleg, nincs tùl sok időm edzeni, de egyébkènt szeretem a sportokat. Képet is küldök a megìtélésemhez, lehet ìgy könnyebb véleményt nyìlvànìtani ròlam. Mit tegyek másként, hogy legyen esèlyem az àtlagos lànyoknàl? Nem a szépekért epekedek, hanem csak a szimplàn àtlagos és kedves lànyokért. Szeretem a kritikat es nem sertodok meg a sok negatìvon sem. Nem azt akarom hallani, hogy àtlagos pasi vag és nincs veled semmi baj sem, mert eznem igaz, hiszen akkor nem lenne ennyi elutasìtàsom. Köszönöm. Helyesìrásért meg előre is bocsànat.


[link]


2012. szept. 16. 18:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Ez a képen te vagy?

amúgy elsőre simán 40 évesnek tűnik :)


szerintem túl hivatalosan, politikusosan nézel ki, mint aki mindjárt leterheli adóval a gyakorikerdeseket.

2012. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Nincs valami szimpatikus arcod, már bocs.

Olyan, mint valami aberrált perverz... Hogy a kép láttat ennyire sz.arul, vagy egyébként is így nézel ki, azt nem tudom. Nem szívesen állnék veled szóba ismerkedési szándékkal, mert tartanék tőled, nálam ez lenne a gond.

Nem mondom, hogy ettől automatikusan értéktelen ember vagy, de talán itt gyökerezik a probléma, hogy miért nem jutsz semeddig. Elsőre nincs valami pozitív benyomásod, de lehet, hogy csak én gondolom ezt ilyen súlyosnak, mások szemében tényleg átlagos vagy. A leírt belső tulajdonságokkal legalábbis nincs semmi gond.


Nem megbántani akarlak, de te kértél őszinte véleményt.


21L

2012. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hol próbálkozol ismerkedni?


Így a kép alapján azt mondanám, hogy semmi baj nincs Veled. :D Viszont ha megengedsz egy észrevételt, akkor szerintem ez a pici szakáll az álladon komolyít rajtad és maffiozós lesz az arcod tőle. :) Ez sem kritika, csak vélemény.

A szemeid pedig gyönyörűek. :)

2012. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fontos a külső, de reméltem, hogy nem ennyire. De ha jòl öltözködöm az nem segìt? Mert azt szoktàk mondani, hogy a ruha nagyon lényeges komponens. Ugye a kinézet szubjektìv ès mindenki tetszik valakinek
2012. szept. 16. 18:48
 5/20 A kérdező kommentje:
akkor én miért nem, senkinek sem?
2012. szept. 16. 18:49
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
szia szerintem semmi baj a külsőddel, ez teljesen normális külső, nincs bibircsók az arcodon, nem vagy pattanásos és nem görbe az orrod, hát nem egy modell csávó vagy, de azt hiszem ezt te is tudod. Lehet, az öltöny az oka pontosan, túl merevvé tesz. Én inkább a laza pasikat kedvelem. Sportosan elegáns stílust. A saját munkádban biztos jobban találnál lányt magadnak, komolyabb érettebb gondolkozásút. Én speciel még mindig egy idétlen csitri vagyok 24 évesen is, és szeretem, ha a párom is csak egy nagyranőtt felnőtt, akivel mindig lehet hülyülni:)
2012. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg növessz körszakállt magadnak az is dobna kicsit az arcodon.
2012. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a szemeid nagyon szépek! Egyébként nagyon hasonlítasz öcsémre. :D Szerintem is az öltönnyel van a gond. Idősebbnek nézel ki tőle és túl komolynak, már-már unalmasnak. Tudod a huszonéves lányok jobban vonzódnak a divatos öltözetű pasikhoz mint a konzervatívakhoz. Ez lehet a bibi.

26/N

2012. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A kifejezésmódod alapján egy olvasott valaki lehetsz, akinek valószínűleg rendezettek a családi viszonyai. Ránézésre én is egy politológia szakos diplomát tudtam volna rád mondani.


Problémák:


Talán az, hogy nem vagy laza, nem jársz el lazulni( írtad, hogy a sportra nincs időd, így valószínűleg más hobbit űzni sincs). Nem jó társaságban mozogsz, nem jársz el szórakozni nagyobb társasággal.Talán olyan az érdeklődési köröd ill a körök amelyekben mozogsz,ahol nem sok a lehetőség ismerkedni.


Külső: bár tényleg szép színűek a szemeid, nem tűnik ki az arcodon. Nem markánsak az arcvonásaid,nem tűnik férfiasnak, valóban átlagosnak inkább. Ám a 25 évesnél sokkal többnek nézel ki, hiába nem látszódnak ráncok.Piperkőcnek tudnálak elképzelni, akinek az utolsó pár zoknija is vasalva van a zoknis fiókban szín szerint rendezve.


Az abszolút átlagos dolog, hogy mindenhez hozzá tudsz szólni érdemileg, ez nem nehéz, véleménye mindenkinek van mindenről.A lényeg, hogyan fejezed ki magad, mit sugároz a mondandód.


Ha a neten kaptál elutasítást, akkor az a fotó miatt volt. Lazább stílusú öltözékben és egy jobb frizurával már lehet több sikered lenne.


25n

2012. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem én sem, hogy ha nem sok rànc van rajtam akkor miért tűnök 35-40 körülinek? Bár mindig azt szoktak mondani a csajok, hogy az a pasi kell nekik, aki a korànàl érettebbnek néz ki. De ezt nem tapasztalom előnyként.
2012. szept. 16. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!