Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen srácokròl mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srácokròl mit gondoltok lányok? Miert jon be az ilyen annyi lanynak?

Figyelt kérdés

Pedig nincs benne semmi ferfiassag, nagyon nem néz ki jol. Mégis miaz ilyen pasiknak a kepe alatt mindig 20 lany nyáladzik valamiert.



[link]


2012. szept. 16. 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mert cuki, meg félmeztelen kép és kocka has, meg stílus és rögtön nedvesednek a kis csajok.


Mellesleg nekem egyáltalán nem jön be a dolog.

2012. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hogy néz ez ki?undorító.ha így néztem volna ki,villamos alá mentem volna...

elégé gáz hogy ez a divat

F19

2012. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem be nem jön ez a hapsi!
2012. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak azt nem ertem kedves lanyok hogy ha nektek nem jon be ez a tipus, akkor miert ilyen fazonokkal latom elsosorban a csinos lanyokat?
2012. szept. 16. 19:33
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ez nem is pasi.hanem kisfiúnak álcázott lány
2012. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
oké: 2en írták h nem jön be nekik és ebből te azt a következtetést vonod le h nem jön be a csajoknak.. te sem leszel agysebész.
2012. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A 14-18-as korosztályig tetszik ez a lányoknak, gondolom én. Szerintem ez egy okádék.
2012. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez a srác nem a huszonéves lányoknak jön be. Nyilván mert egy gyerek még!

A 14-17 köztieknek lehet ez jön be. Amúgy kisfiú, oké kisportoltabb, ami tök jó de csak szálkás, semmi tömege, nem férfias csak nincs rajta zsír és ezért kockás a hasa. Ha nem sportol rendszeresen és keményen, akkor ha elér a 25 feletti életkorába, akkor majd nem lesz kockás a hasa, vagy legalábbis nem lesz olyan könnyű fenntartani a szálkás testfelépítést. Változik a férfi teste is, és könnyebben marad fenn a felesleg.

A tiniknek ez a férfi ideál, de most ez a korszak van ez a divat, volt mikor a csupasz felsőtest volt a divat, előtte a szőrös mellkas, most azt veszem észre megint a szőrt keresik a nők, persze nem David Hoff-osat, hanem a szolidabbat, de mégsem a csupaszt...

Totál változékony a trend. Az biztos, hogy huszonévesen férfiként én így nem akarok kinézni, soha egy nő kedvéért sem! Mivel a srác tizenéves, így okés, de ha nem 14-16 éves akkor viszont nem férfias, gyerekes arca van és teste, és nem egy erős férfi benyomását kelti.

Nem kell kétajtós szekrénynek lenni, de azért könyörgöm, legyen már szélesebb válla, vastagabb karja és vastagabb combja egy férfinak mint a nőjének!

Hát mi van itt? Megfordult a világ, tehén tolja a bikát! :D

2012. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Fújj! Ostoba tini pi..áknak jönnek be az ilyenek.A normális lányok le se sz.rják az ilyen kis férgeket.

18/L

2012. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 ASOT ***** válasza:
a tinikre jellemző ez inkább.
2012. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!