Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Àltalában azok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Àltalában azok a lányok akik ráírnak fiúkra pl. facebookon ismerkedes celjabol, azoknak tenyleg van sokszor valami dementiajuk, rossz tulajdonsaguk, szokásuk?

Figyelt kérdés
Viszonylag helyesebb pasi vagyok legalabbis tobb mint 30 lany mondta mar ezt, es az elmult 3 evben 8 viszonylag csinosabb vagy megfelelo kulseju lany irt ram, vagy bokott meg. Beszelgetesbe elegyedtem veluk es ebbol a 8 lanybol 7 tel talakoztam is randi celjabol. De egyikkel sem lett semmi, mert mindnek voltak nagyobb hibai. Egyik ribi volt es minden pasira rahajtott es en.is csak egy numeranak szamitottam neki, 3 masik roppant buta volt, nem lehetett veluk abszolut semmirol sem beszelgetni. Egy masik folyton depresszios volt es duhkitoresei voltak minden masodik nap, megint masik csak kihasznalt penzugyileg, megint masik meg alkoholista volt 20 evesen. Hihetetlen ekkora pech ritkan van. Arra jottem ra, hogy kivul es belul is rendben levo csaj nem igazan fog rairni egy pasira ha helyes a pasi, akkor sem. Meg ha rendes csajt akar a pasi akkor sajat maganak kell megtennie az elso lepest a lany felé. Menyire igaz ez szerintetek?
2012. szept. 18. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában igen, mert aki normális, annak már rég van pasija, v ha esetleg mégsincs, akad elég jelentkező anélkül is, akik közül válogathat.
2012. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet. Az egész társadalom annyira meg változott, föl gyorsult az internetnek köszönhetően, és ez a kapcsolatok rovására is ment mivel fől lazultak a szabályok. A lányoknak is lehetőség van kezdeményzeni és ezt nem furcsálja a mai fiatalság. Szerintem ha egy emberrel többet ismersz meg azzal nem veszitesz semmit. És csak kerül egy rendes lány is aki neked meg felel. Söt igy lehetőséged van kizárni az olyan lányokat akik nem felelnek meg neked. És hidd el nem olyan konnyü azért azokat ki szürni. Ha el jutsz arra a pontra hogy enm csak a kulsöt nézed meg és már tudni fogod milyen tulajdonságai legyenek a lanynak és azt meg talalod akkor nyert ügyed van. És azért meg gyöződésem, hogy jól esik a kicsi szívednek ha rád irnak, felkelted az érdeklödésüket.
2012. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normálisabb országokban valóban szokás, h a lányok is kezdeményeznek, de itthon csak azok szoktak elkeseredésükben, akik nem kellenek senkinek. A többieknek leesne a karikagyűrű az ujjáról, ha kezdeményeznének. Persze lehet kivétel, de az ritka.
2012. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom, csak épp a másik oldalról. Én szoktam kezdeményezni a beszélgetéseket, meg úgy általában is a fiúknál, mert túl sokat kéne várni egyébként, amíg ők rászánnák magukat. Soha nem lesz a dologból persze semmi, mert valószínűleg az általad említett 3 ketagóriába sorolnak, pedig sem ostobának, sem ribancnak, sem depressziósnak nem tartom magam, mindemellett abszolúte normális külsővel rendelkezem, a legtöbb pasinak tetszem, de valami van, ami miatt a hosszú táv nem működik...
2012. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rám senki se ir ,pedig jol nézek ki elvileg.
2012. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szép lányoknak általában a kevésbé szép fiúk tetszenek....kisebb az esély, h elviszi más, ezért több a bizalom.
2012. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen baromságot is rég hallottam, h a szép lányoknak a kevésbé szép fiúk tetszenek, már bocs.
2012. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez irtó nagy hülyeség
2012. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!