Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményed arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, hogy ez a fickó csajozást oktat?

Figyelt kérdés

[link]


nem ugy vagy vele, hogy aki csajozást oktat, az legalább nézzen ki jól?


2012. szept. 19. 15:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat az elmeleti reszet tudhatja a dolognak, ha mar a gyakorlatit nem is :D
2012. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
de hát minek az elmélet, ha ugyis csak akkor érsz el valamit, ha jol nézel ki?
2012. szept. 19. 15:44
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont az a lényeg,hogy jobb egy olyantól tanulni aki nem néz ki jól,és mégis sikere van a lányoknál,mert akkor tudod,hogy nem muszáj jól kinézni a csajozáshoz...Nem??
2012. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én átlagos kinézetű vagyok, még sincs gondom a csajokkal. Megosztottam pár meglátásom egy "padavannal" azóta sokszor több csajjal kever egyszerre az egyetemen :)
2012. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Pont fordítva haver, aki eleve nők kedvence típus attól valahogy nem lenne hiteles a csajozási tanácsadás, mert az különféle "trükkök" nélkül is képes rá. Csak az átlagostól lefelé lévő férfinak kell sokkal nagyobb energiát fektetnie a témába.
2012. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy ő szokott csajozást oktatni: [link] :D
2012. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Migiri nem hiszem, hogy őt kéne követni ha nem akarsz sittre kerülni... :))))
2012. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 ASOT ***** válasza:

Igen általában az a jobb ha olyanok próbálják osztani az észt akik nem egy adoniszok...és még is sikerük van a nőknél.


Mert ha az illetőnek csak 1 kapcsolata volt akkor ő csak általánosságban tud ötleteket tanácsokat adni, h talán ez vagy az a hiba és ezt vagy azt kéne tenni mondani.


Ha gyakorlata nincs akkor az elméleti részt azt itt ezen oldalon belül is olvasgathatod.

2012. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem azért oktat csajozást, mert van rá ideje. Tudod: aki ért hozzá csinálja. Aki nem ért- az tanítja. :)
2012. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Különben 5-ben van valami. Aki eleve jól néz ki, annak általában elég a külső, lehet csóró, lehet hülye, stb. Külső + egy kis nyalizás szerű dolog, és máris aranyos kis lányok kedvence lesz.


Míg a többinek teperni kell, pénzzel, trükkökkel, hogy a csajok adják be a derekukat.

Na már most, első típus megjelenik, látják az aranyos pofiját, és elég közelednie. Ezen mi a fene oktatnivaló van?

2012. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!