Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korai még elkezdeni a csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még elkezdeni a csajozást? 13/F

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány, szeretném megszólítani. Nem nézek ki szerintem rosszul, de még nem volt senkim, még nem is csókolóztam. Viszont már több osztálytársam igen.
2012. aug. 7. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak egy jó tanáccsal látlak el, ne itt tegyél fel ilyen kérdéseket, hanem magadban.
2012. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

"Viszont már több osztálytársam igen."


Aham a hupikék törpikék meg zöldek. Kamuznak apám.

2012. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen
2012. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah, nem kell mindent elhinni amit hallasz. Sok sztori van de 90%a szintiszta kamu. Akkor kezdj el csajozni ha ugy erzed, hogy neked szukseged van ra es ne a kulso nyomas vezereljen!
2012. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Korai, nagyon.
2012. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 walk w1th mee ***** válasza:
KEzd el,mindenféleképpen..aki azt mondja hogy korai az kicsit baromság,majd később nem kell majd ismét hasonló jellegű kérdéseket feltenni itt a gyk-n,mint sokan mások akinek nem volt még nője...
2012. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andicika ***** válasza:
Szt. nem 50éves korodban kell elkezdeni csajozni. Tehát nyugodtan.19/L
2013. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andicika ***** válasza:
*13/L
2013. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!