Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félreértés ne essék. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértés ne essék. (? )

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, hogy elkérem egy srác msn-címét, akit csak látásból ismerek, de volt több jele is annak, hogy tetsze(tte)m neki (csak nem értelmeztem félre a jeleket ;). Azonban van egy bibi. Holnap lesz egy elő-Valentin-nap, és nem szeretném, hogy azt higgye, hogy azért vettem fel, mert olyan halálosan belé estem... :S :D Mit és hogyan tegyek? Köszyy ^^,
2010. febr. 11. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de hát bele is estél halálosan nem??? És ha igen akkor meg nembaj ha tudja!!!
2010. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a pasikra nem mindig jellemző a kombinálás :)

ez olyan csajos dolog sztem...néha én is tudok olyan storykat összerakni hogy ajjajj :D

2010. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszy!

Elsőnek: nem, nem estem bele, szimplán "csak" helyesnek tartom :)

Második: a kombinálást a "beleesős" részre értetted? :)

2010. febr. 11. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:
És nem akarsz vele összejönni??? Szerintem a srác sem szerelmes belééd ..:D
2010. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze, hogy össze akarok jönni vele, de hát valaminek csak kéne történnie, nem? :D
2010. febr. 11. 16:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Dehogynem!! És az első lépést neked kell megtenned ,nemlesz könnyű!

Odamész hozzá és elkezdessz közeledni nagyon lassan a szája felé...nyitod a szád de nem csókolod meg mielött megcsókonád elhúzod magad nagyon lassan óvatosan ,és megvárod h a fiú hajljon oda érted és smároljon le!!!!

Ez tuti bejön

2010. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16:19-es vagyok igen arra értettem... egyébként sztem veszteni valód nincs, főleg ha tényleg ,,küldött" feléd jeleket. minden esetre egy próbát megér :) Tudod bátraké a világ...
2010. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát mi fiúk minden kis jelre azt hisszük (ránk ír pl msn-en, megkérdezi hogy vagy stb) hogy valami lesz... de általában semmi ilyesmiről szó sincs
2010. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:)
2010. febr. 11. 17:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd el és nem tűnik nyomulásnak!

Hajrá!

2010. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!