Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbántottam A Férfit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam A Férfit egy félreértés miatt. Utána zavaromban/szégyenemben még rátettem egy lapáttal. Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon de nagyon kedvelt engem. Félek, hogy én idióta mindent elszúrtam :@ Meg akarta beszélni velem én meg még bunkóztam. úgy bánom ezt a szörnyű gyerekes viselkedést. mit tegyek? :((
2012. szept. 20. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha már megbántottad, menj oda hozzá és kérj bocsánatot. És ne felejts el neki kávét vinni. Vegyél neki ajándék sütit mellé. Az jól fog esni neki.


Ha látja, hogy őszinte vagy, akkor megenyhül.

2012. szept. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tegnap szerencsére megbeszéltem vele, nem haragszik :) Ő is elnézést kért és azt mondta igazam volt pedig nem!! utána meg csak mesélt és mesélt... És nagyon bizalmas dolgot árult el magáról, a szüleiről. nagyon meglepődtem, hogy ilyet elmondott. Vajon miért? Lehet bolond vagyok, de kényszernek éreztem ezt a sok beszédet...
2012. szept. 22. 18:48
 13/13 anonim ***** válasza:
csak kedvel.. és örül, hogy visszakapott és fontos vagy neki ezért avat be a titkaiba.. most mitől ijedtél meg?
2012. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!