Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még valaki hasonló helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Üdv!


19 éves lány vagyok. Soha nem volt még párkapcsolatom. Egy randira se hívott el még senki. A baráti/ismerősi körömben (itt most lányokra értem) szinte mindenkinek van barátja, hosszabb, rövidebb ideje (rövid idő max fél év). Néha komolyan úgy érzem, hogy nem vagyok közéjük való. Egy ideig beszélünk valamiről, aztán előkerül a fiú téma, hogy mit csináltak a barátjukkal, hová mennek, stb. Én meg csak ott vagyok, egy szót nem tudok hozzászólni.


Múltkor már megszóltak, hogy nekem soha nem lesz barátom, mert nem teszek érte.

Van egy nagyon jó barátnőm, akiben tényleg bízok. Már ő is utalgat rá, hogy tehetnék valamit az ügy érdekében. A szüleim, rokonaim közül is többen zaklatnak ezzel a témával. Hogy a nővéreimnek ilyen idős korukban már volt udvarlójuk, meg párjuk, stb.


Igazából én egy kicsit visszahúzódó, ismeretlen társaságban halk szavú emberke vagyok. De ha jó a környezet, akkor egy idő után feloldódok, és teljes értékű tagja tudok lenni a társaságnak. Csak addig is el kell jutni. :)


Egyébként meg vagyok elégedve a külsőmmel, bár vannak dolgok, amik nem tetszenek, de kinek nincsenek?! Mindenki olyannak született, amilyennek. Az igaz, hogy kicsinykét vékonyka vagyok a magasságomhoz képest (173 cm, kb. 55 kg), pedig az asztal alá tudnék enni szinte bárkit. :)

Amit nem szeretek magamon, az a szemüvegem. Mármint az, hogy szemüveges vagyok. Sajna a kontaktlencsét nem igazán bírja a szemem, meg én sem repesek érte.


Mellesleg a családi körülményeim miatt sem tudok nyitni a másik nem felé. Most nem akarok belefolyni a dolokba, hogy mik vannak itthon. A lényeg, hogy a családi légkörben kevés az oxigén. Nem igazán szeretek még barátot se hozni a házba, mert kicsit szégyellem a családomat. És ha az ember lányának lenne barátja, azért néha ide kéne hozni, legalább bemutatni.


Az lenne a kérdésem így eme hosszú előzmény után, hogy van még valaki hasonló cipőben? Hogy egy korosztály velem, de még soha nem volt párkapcsolata? Vagy ti hogy nyittok a másik nem felé?


U.i.: Nem az a célom, hogy már holnap bepasizzak, csak érdekel a dolog. Igazából hozzá se tudnék kezdeni a dologhoz, mert beszari vagyok. :) Barátnőm szerint: "beszari, de aranyos beszari".


2012. szept. 23. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

:D Balóban aranyosan beszari vagy :)

Nincs ezzel semmi baj.

Tegnap mi fiúk ugyan ilyen érzéssel egész jól összetalálkoztunk itt a gyakorin.

A szemüveggel nincs semmi baj.Mondhatni öltöztet :)

Semmim baj veled.Majd jön valaki.Ez a dolog meg nem igen tartozik a családtagjaidra meg a barátaidra.Majd akkor lesz valakid ha úgy gondolod.


UI: Engem nem igen tudnál az asztal alá enni :D

F19

2012. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Valóban :)
2012. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van hasonló,

amúgy aranyosnak tűnsz. :)

2012. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Regisztrálj fel egy internetes társkeresőre. Írd ki, hogy komoly kapcsolat érdekel, és minden levélre válaszolsz, amihez mellékelnek fényképet és korban, lakóhelyben megfelel neked. Biztos sok levelet kapsz majd, igyekezz minél többel személyesen is találkozni, legalább 5-10 emberrel. Kicsi a valószínűsége, hogy ne lenne köztük normális ember. Főleg, ha nem csak a 190 cm feletti fiúknak válaszolsz.


Amikor a netes társkeresőt szidják, általában férfiak szokták szidni, hogy nehéz kapcsolatot teremteni a nőkkel. A nőknek azonban mindez sokkal könnyebb. Ha zavar a szemüveg, tegyél fel olyan képeket, amiken nem hordod (de a szövegben írd le, hogy szemüveges vagy, csak a képeken nem).

Azért szidják még a netes társkeresést, mert akik "normális" lányok, azokat a regisztráción belül 2-3 hét alatt általában elkapkodják a fiúk, és ha egy lány már hosszú ideje regisztrálva van, akkor általában nagyon válogatós, vagy nem szán rá időt: nem találkozik elegendő (heti több) fiúval.

És sajnos a nők utóbbi, sosem kezdeményező, lusta ("azt se tudom, mit keresek ezen az oldalon"), magukat hiúságból csodálltató nők teszik ki a regisztrálók nagy részét (mert az értelmesebbje hetek alatt elkel).

Tehát, ha nem ilyen vagy, és nem a világ végén laksz, hamar találsz majd fiút, hiszen a legfontosabb keresési kritériumuknak megfelelsz: vékony vagy és a helyesírásod alapján hülye se vagy. :)

2012. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindig nevetek, ha azt mondják nekem/rám, hogy aranyos vagyok, nekem kicsit furcsa. Az aranyos szóról nekem mindig egy szöszke, kék szemű páréves kislány jut eszembe, aki teli torokból kacag. Ezen meg nekem is nevetnem kell. :)


12:11


Most hirtelen meg nem mondom mikor, de az elmúlt 2 évben valamikor tagja voltam már egy társkeresőnek. Az egyik ismerősöm nem mert regisztrálni egyedül, ezért mint támasz, én is regisztráltam. Cirka 12 fiúval futottam össze virtuálisan, ebből 10 egyből felajánlotta, hogy idézem: "szívesen megd*gnálak". Valahogy ez a gyorsaság nekem nem jött, jön be. Mondjuk rendesek voltak, mert a normális hangvételű levelemre nem az volt a válaszuk, hogy "hülye k*rva", hanem megértették az álláspontomat.

A másik 2 srác meg az ország másik végében lakott, 200-300 kilométereket meg nem tudok megtenni egy szempillantás alatt. :)


A fiú ismerőseim közül is sokan panaszkodnak arra, amit írtál, hogy kevés a "normális, értelmes" lány, csak a hülyék, butuskák, plázacicák vannak.


Mellesleg kérdés, hogy kinek mi számít a világ végének. :)

2012. szept. 23. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Így olvasásból rendes lány vagy.Valóban hamar találnál érettebb férfit.

Mondjuk ezeken a társkereső oldalakon valóban kevés az olyan ember aki komoly kapcsolatot keres komoly szándékkal.


A világvége a szerelmeseknek meg nem igen létezik :)

Vagyis én képes lennék átutazni a világot a szerelmemért.Vagyis ha akkor velem jönne,és soha többé nem lenne ekkora távolság....

2012. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak fiúként. Már egy ölelésért is bármit megadnék, de mivel én csúnya fiú vagyok, ezért tisztában vagyok az esélytelenségemmel. Sajnos engem már ki is gúnyoltak az orrom miatt. Szóval én magányosan, csendben, egyedül szenvedek. Itthon azt hiszik szeretek agglegény lenni, mert így adtam be, hiszen ki akarná elismerni, hogy ritka ronda és egy lánynak sem kell a külseje miatt. :(
2012. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!